Informacje11 sierpnia 2017, 07:00,

Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej w Józefosławiu przeprowadzony został 7 czerwca 2017 roku. Na skutek błędu proceduralnego (nieprawidłowy sposób wyłonienia przedstawicieli Rady Rodziców do składu komisji konkursowej) Burmistrz, jako organ prowadzący zmuszony był do unieważnienia wyniku konkursu, co nastąpiło 20 czerwca. Jeden z kandydatów 29 czerwca zaskarżył zarządzenie Burmistrza do Wojewody Mazowieckiego, który pismem z dnia 31 lipca 2017 roku podtrzymał jednak decyzję Burmistrza jako podjętą w sposób prawidłowy i zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Ogłoszony został nowy konkurs na dyrektora szkoły w Józefosławiu, który odbędzie się 11 sierpnia 2017 roku o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Na konkurs wpłynęły 4 oferty.

KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 sierpnia 2017, 18:23,

Wystawa Katolickiej Szkoły Pod Żaglami na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na piaseczyńskim rynku obejrzeć można wystawę-relację z rejsu żaglowcem STS Pogoria po Morzu Śródziemnym i Morzu Północnym grupy piaseczyńskich wolontariuszy, którzy na przełomie maja i czerwca uczestniczyli w Katolickiej Szkole Pod Żaglami.

WYSTAWA KATOLICKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI NA RYNKU W PIASECZNIE

To już druga edycja inicjatywy, którą zapoczątkował Pan Marcin Kluczyk, chcąc zachęcić młodzież do pracy w wolontariacie. Nagrodą za uzbierane punkty jest właśnie przygoda na żaglowcu. Założona przez Pana Marcina i grupę lokalnych społeczników Fundacja KSPŻ przygotowuje się już do kolejnej wyprawy poszukując sponsorów i uczniów chętnych do sprostania temu podwójnemu wyzwaniu.

WYSTAWA KATOLICKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI NA RYNKU W PIASECZNIE

Od początku inicjatywę KSPŻ wspiera Gmina Piaseczno, a Biuro Promocji i Informacji ufundowało wystawę, którą w sierpniu oglądać można na piaseczyńskim rynku. Zachęcić ma ona kolejnych śmiałków do pracy społecznej i spróbowania swych sił w morskiej wyprawie.

WYSTAWA KATOLICKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI NA RYNKU W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie