Informacje1 lipca 2009, 00:00,

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA Czerwiec 2009

Wielkimi krokami zbliża się LIPIEC 2009 roku i w związku z tym zaczynamy III edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 lipca 2009 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - czerwiec 2009. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z regulaminem: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESI¡CA.

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 lipca 2009, 00:00,

Obejrzyj Epoka Lodowcowa 3 Era Dinozaurów GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: EPOKA LODOWCOWA 3 - ERA DINOZAURÓW. Zapisy przyjmowane są, pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nie zwlekaj z zapisem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do kina - 2 lipca 2009 roku, o godzinie 10:20.

Epoka lodowcowa 3 - Era dinozaurów

Epoka lodowcowa 3 Era dinozaurów to kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn