Informacje1 lipca 2009, 00:00,

Obejrzyj Epoka Lodowcowa 3 Era Dinozaurów GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: EPOKA LODOWCOWA 3 - ERA DINOZAURÓW. Zapisy przyjmowane są, pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nie zwlekaj z zapisem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do kina - 2 lipca 2009 roku, o godzinie 10:20.

Epoka lodowcowa 3 - Era dinozaurów

Epoka lodowcowa 3 Era dinozaurów to kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje2 lipca 2009, 00:00,

Konkurs Elegancji pojazdów zabytkowych w Starej Papierni

Szanowni Państwo, Stara Papiernia na przyjemność zaprosić Państwa w dniu 4 lipca 2009 roku od godziny 13:00 na Konkurs Elegancji w ramach XXXII Warszawskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Centrum Handlowe Stara Papiernia znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 3 w Konstancin Jeziorna. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pięknych pojazdów zabytkowych w Starej Papierni.

Pojazdy zabytkowe w Starej Papierni 4 lipca  XXXII Warszawski Rajd Samochodów Zabytkowych

Warszawski Rajd Pojazdów Zabytkowych jest jedną z rund Mistrzostw Polski, których co roku odbywa się 8-9 na terenie naszego kraju. Przyjeżdżają na nią zawodnicy z całej Polski, a prezentowane samochody należą do najbardziej atrakcyjnych i najlepiej odrestaurowanych pojazdów zabytkowych obecnych w naszym kraju. Poza główną klasyfikacją, zawodnicy zmagają się w próbach sportowych. Zdecydowanie najbardziej widowiskową częścią jest Konkurs Elegancji, podczas którego załogi walczą o puchary i uznanie widzów prezentując samochody i samych siebie w strojach z epoki. Impreza ta jest tak popularna, że przyjeżdżają na nią uczestnicy z Niemiec, Litwy i Rosji. Jesteśmy pewni, że tak duża grupa najpiękniejszych w naszym kraju samochodów zabytkowych spodoba się Państwu i tego dnia będziecie z nami. Zapraszamy do Konstancina!
autor/źródło: Agata Siemiątkowska - Stara Papiernia Sp. z o.o. www.starapapiernia.pl