Informacje28 marca 2012, 00:00,

Konkurs fotograficzny - CHWILO TRWAJ

Za kilka dni będzie kwiecień 2012 roku i tym samym, rozpocznie się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń terytorialnych oraz czasowych wykonania zdjęcia. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: CHWILO TRWAJ. Złap ulotne chwile i pokaż je na konkursowym zdjęciu. Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 kwietnia 2012 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: CHWILO TRWAJ, w którym po 10 kwietnia - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. UWAGA: osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz harmonogramem, który można przeczytać w konkursowym wątku na forum.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
TELENTARNIA W PIASECZNIE
CENTRUM MEDYCZNE CMP
CENTRUM KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
KURSY JęZYKOWE SPOT PIASECZNO
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA ALEGORIA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje26 marca 2012, 00:00,

KENIA - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: KENIA. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2012 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży do Kenii. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Spotkanie poprowadzi Tomasz Pakuła. Wstęp wolny!

KENIA - KLUB PODRÓżNIKA W PIASECZNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno