Informacje27 kwietnia 2011, 00:00,

Konkurs foto - Sakralna strona powiatu piaseczyńskiego

Wkrótce rozpocznie się MAJ 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: Sakralna strona powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcie powinno być wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego (gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin Jeziorna, Prażmów oraz Tarczyn). W celu urozmaicenia konkursowych zdjęć, przyjmowane będą zdjęcia z najbliższych okolic naszego powiatu tj.: powiat grójecki. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 maja 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Sakralna strona powiatu piaseczyńskiego, w którym po 10 maja - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje28 kwietnia 2011, 00:00,

Akustyczny koncert zespołu BackUp w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP, który zagra tym razem akustycznie. Poleca znane hity w oryginalnych wersjach. Koncert odbędzie się w sobotę 30 kwietnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 złotych. Zapraszamy! Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami, a po koncercie afteer.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

BackUp występuje w składzie: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew, Walerij Mirosznikow - perkusja. Kapela wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Więcej informacji na stronie internetowej zespołu BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno