Informacje28 kwietnia 2011, 00:00,

Akustyczny koncert zespołu BackUp w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP, który zagra tym razem akustycznie. Poleca znane hity w oryginalnych wersjach. Koncert odbędzie się w sobotę 30 kwietnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 złotych. Zapraszamy! Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami, a po koncercie afteer.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

BackUp występuje w składzie: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew, Walerij Mirosznikow - perkusja. Kapela wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Więcej informacji na stronie internetowej zespołu BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 kwietnia 2011, 00:00,

Uroczyste Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 MAJA

Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Parafia św. Anny w Piasecznie, Organizacje kombatanckie, Centrum Kultury w Piasecznie, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna, GOSiR Piaseczno oraz Piaseczyńska Grupa Obywatelska zapraszają na uroczyste Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uroczyste Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczyste Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 2011

10.00 - Uroczyste Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Msza Św. za Ojczyznę z udziałem chóru Lira.
10.00 - 14.00 - projekt 3 Maj www.3maj.pl
11.15 - Część oficjalna uroczystości- HYMN NARODOWY w wykonaniu Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, wystąpienia okolicznościowe, złożenie wiązanek przy Tablicy Marszałka J. Piłsudskiego i Tablicy Sybiraków.
11.45 - Spotkania z pieśnią, czyli wspólne piaseczynian śpiewanie - Plac Piłsudskiego (Przed Ratuszem).
13.00 - 15.00 - XI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (Skwer Kisiela).
19.30 - Sala Niebieska Domu Parafialnego - Pieśni i Arie Polskie, wystąpią: DOROTA LASKOWIECKA - sopran (solistka Opery Śląskiej i Opery Krakowskiej), GRZEGORZ SZOSTAK - bas (solista Teatru Wielkiego w £odzi), EWA GUZ-SEROKA - fortepian.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno