Informacje1 sierpnia 2012, 00:00,

Koncert zespołu Manaus - Bar Muza Konstancin

Grill Bar Muza zaprasza na koncert zespołu MANAUS, który odbędzie się w najbliższy piątek 3 sierpnia 2012 roku od godz. 19.00. Miejsce: Bar Muza, ul. Matejki przy Parku Zdrojowym w Konstancinie. Rezerwacja miejsc telefoniczna, pod numerem: 510-806-733 Właściciele lokalu oraz zespół zapraszają na koncert. Informacje na temat Manaus: www.manaus.dcx.pl

MANAUS
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje2 sierpnia 2012, 00:00,

Przedstawienie Skrzat Titelitury w GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne: SKRZAT TITELITURY. Przedstawienie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 sierpnia 2012 roku o godz. 17.00, w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny.

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE SKRZAT TITELITURY

Skrzat TITELITURY to przedstawienie oparte na mniej znanej baśni Braci Grimm. Opowieść o córce młynarza, która przez swojego ojca – niepoprawnego chwalipiętę, zostaje poddana ciężkiej próbie. Król każe jej uprząść ze słomy złoto… Jeśli wykona zadanie, zostanie królową. Z pomocą dziewczynie przychodzi Skrzat Titelitury, jednak za przysługę młynarzówna będzie musiała drogo zapłacić… Spektakl uczy, że zarozumialstwo, przechwalanie się i mówienie nieprawdy, może mieć złe konsekwencje. Barwne przedstawienie z pięknymi strojami, scenografią i muzyką zachwyci z pewnością niejednego widza.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn