Informacje18 października 2008, 00:00,

Koncert zespołu IWONA - Wtorek Wydarzeń Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Wydarzeń, podczas którego wystąpi zespół IWONA. Koncert odbędzie się 21 października 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wtorki Wydarzeń Ośrodka Kultury to nowy cykl imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury w Piasecznie, podczas których promowani będą artyści jeszcze nieznani, ale ciekawi. Pojawią się twórcy z bardzo różnych dziedzin kultury: muzyki, plastyki, kina, teatru, sztuk wizualnych i wielu innych. Wstęp na koncert jest wolny.

zespół IWONA - Ratunku Niestety

Zespół Iwona wystąpi w składzie: Piotr Sokołowski - śpiew, gitara akustyczna; Tomasz Gąssowski - śpiew, instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna, gitara basowa, instrumenty perkusyjne; Krzysztof £ochowicz - gitara elektryczna, Mateusz Malcharek - gitara basowa; Tomasz "Harry" Waldowski - perkusja, śpiew. Muzyka zespołu Iwona, to konglomerat czystej rockowo-alternatywnej energii z wyrazistym przekazem w postaci bardzo prawdziwych, czasem autoironicznych i prześmiewczych czy refleksyjnych tekstów. Więcej informacji na temat zespołu Iwona na stronie: www.iwona.net.pl Zapraszamy serdecznie mieszkańców na koncert zespołu Iwona w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 października 2008, 00:00,

Tamara Maj wystawa KRAJOBRAZ WSPOMNIEń w Zalesiu

Biblioteka w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na wystawę Tamary Maj: KRAJOBRAZ WSPOMNIEń, którą można oglądać do 22 listopada 2008 roku. Wystawa dostępna jest w bibliotece mieszczącej się przy ulicy Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Biblioteka otwarta jest w godzinach: 13:00-18:00 (poniedziałek, wtorek, piątek), 13:00-16:00 (środa), 11:00-16:00 (czwartek). Serdecznie zapraszamy na wystawę do Zalesia Górnego.

Tamary Maj wystawa Krajobraz Wspomnień

Tamara Maj urodziła się w 1962 r. w Kielcach. W 1982 roku ukończyła z wyróżnieniem Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach o kierunku tkactwo artystyczne. W latach 1989-1992 prowadziła Pracownię Kilimiarską. Od 1993 roku pracuje w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach, filia w Busku Zdroju - Galeria Sztuki Zielona. Zajmuje się malarstwem, tkaniną i wikliną artystyczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórczego WIKLINA oraz Związku Polskich Artystów Plastyków. Ma w swoim dorobku 35 wystaw indywidualnych oraz udział w ponad 90 wystawach konkursowych, zbiorowych i poplenerowych. Obejrzyj wystawę Tamary Maj.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno