Informacje19 października 2008, 00:00,

Tamara Maj wystawa KRAJOBRAZ WSPOMNIEń w Zalesiu

Biblioteka w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na wystawę Tamary Maj: KRAJOBRAZ WSPOMNIEń, którą można oglądać do 22 listopada 2008 roku. Wystawa dostępna jest w bibliotece mieszczącej się przy ulicy Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Biblioteka otwarta jest w godzinach: 13:00-18:00 (poniedziałek, wtorek, piątek), 13:00-16:00 (środa), 11:00-16:00 (czwartek). Serdecznie zapraszamy na wystawę do Zalesia Górnego.

Tamary Maj wystawa Krajobraz Wspomnień

Tamara Maj urodziła się w 1962 r. w Kielcach. W 1982 roku ukończyła z wyróżnieniem Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach o kierunku tkactwo artystyczne. W latach 1989-1992 prowadziła Pracownię Kilimiarską. Od 1993 roku pracuje w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach, filia w Busku Zdroju - Galeria Sztuki Zielona. Zajmuje się malarstwem, tkaniną i wikliną artystyczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórczego WIKLINA oraz Związku Polskich Artystów Plastyków. Ma w swoim dorobku 35 wystaw indywidualnych oraz udział w ponad 90 wystawach konkursowych, zbiorowych i poplenerowych. Obejrzyj wystawę Tamary Maj.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 października 2008, 00:00,

Jubilate Deo - koncert zespołu Mikroklimat - Zalesie Górne

Zalesiańska filia Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na niedzielny koncert zespołu Mikroklimat: JUBILATE DEO, który odbędzie się 12 października 2008 roku o godzinie 13:15 w Kościele w Zalesiu Górnym. Koncert organizowany jest z okazji XXX lecia parafii w Zalesiu Górnym oraz VIII Dnia Papieskiego. Informacja pochodzi z forum mieszkańców Zalesia Górnego: www.zalesie-gorne.eu