Informacje15 grudnia 2018, 15:00,

Koncert zespołu Air Band w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 grudnia 2018 roku w godz. 16.00-19.00  odbędzie się koncert zespołu Air Band pod tytułem "ŚWIĄTECZNIE I Z PRZEBOJEM", podczas którego zagra znane i lubiane piosenki, m.in. "Dancing Queen" i "I do i do i do" oraz utwory, które wprowadzą nastrój Świąt Bożego Narodzenia m.in.: "Jest taki dzień" czy "Mario czy już wiesz". Podczas koncertu zaśpiewają wokaliści tacy jak Monika Pęksa i Andrzej Krawczyk. Gościnnie wystąpi Michał Pijewski. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Koncert zespołu Air Band w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 grudnia 2018, 17:00,

Koncert kolęd i pastorałek w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 Konstanciński Chór Kameralny zaśpiewa najpiękniejsze kolędy, pastorałki i utwory świąteczne. Zabrzmią zarówno tradycyjne, popularne, polskie kolędy, m.in. Przybieżeli do Betlejem, Mizerna cicha, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc, Jezus malusieńki,Wśród nocnej ciszy, jak i nieco mniej znane utwory, m.in. Dzieciątko się narodziło, Niemowlątko na słomie, Zaśpiewam Jezuskowi, Tryumfy Króla Niebieskiego. Nie zabraknie także piosenek i kolęd z innego kręgu kulturowego, m.in. Ya viene la vieja (hiszpańska kolęda tradycyjna), White Christmas (piosenka bożonarodzeniowa). Oprócz chóru na scenie zaśpiewają także soliści. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny – wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu koncertu od godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Koncert kolęd i pastorałek w Konstancinie-Jeziornej

Konstanciński Chór Kameralny tworzą pasjonaci muzyki, których połączyła idea wspólnego śpiewu. Zespół jest czterogłosowym chórem mieszanym, który liczy blisko dwudziestu członków, a jego dyrygentem jest Piotr Stawarski, artysta Filharmonii Narodowej, organista i kompozytor. Chór regularnie koncertuje oraz stale poszerza swój repertuar, w którym znajdują się utwory ludowe, sakralne i rozrywkowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie