Informacje10 września 2015, 18:00,

Koncert Swietłany Żarczyńskiej w Klubie Seniora w Magdalence

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 września 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Swietłany Żarczyńskiej przy akompaniamencie Piotra Piskorza z narracją w wykonaniu Weroniki Foryś i Edmunda Kani. Wstęp wolny. Miejsce: CIS w Magdalence, ul. Lipowa 28.

Udostępnij

3 brązowe medale to dorobek zawodników KS X Fight Piaseczno z Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Kickboxingu, które odbyły się w ostatnim tygodniu sierpnia w Hiszpańskim San Sebastian.

Od lewej: Kacper Zalewski, Mikołaj Dąbrowski, Julia Bonder, Patrycja Jaworska

Najbliżej finału był Kacper Zalewski, który w formule light-contact po ciężkiej walce o brązowy medal w półfinale uległ Niemcowi Maikelowi Wottchelowi. W pointfightingu Patrycja Jaworska pewnie wygrała w ćwierćfinale z Chorwatką, ale w walce o wejście do finału musiała uznać wyższość Irlandki Jordan Doran. Trzeci brązowy medal wywalczył Kamil Połosak w formule Kick Light. W półfinale kontuzja stawu skokowego w 3 rundzie nie pozwoliła mu wygrać z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Bośni i Hercegowiny.

Cieszy również dobra postawa naszych najmłodszych zawodników. Mikołaj Dąbrowski w wyrównanej walce eliminacyjnej jednym punktem w dogrywce przegrał z reprezentantem Włoch. Trochę słabiej poszło Julii Bodner, która również w eliminacjach pożegnała się z turniejem.

Kamil Połosak w walce półfinałowej z zawodnikiem z Bośni i Hercegowiny

Za rok eliminacje do Mistrzostw Świata. Zawodników czeka dużo pracy i kilka ważnych turniejów międzynarodowych, tymczasem wielkie brawa i gratulacje należą się naszym tegorocznych medalistom. Więcej informacji na stronie: www.kbpiaseczno.pl