Informacje8 listopada 2012, 00:00,

Koncert Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 2012

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. św. Marii Magdaleny oraz GOK Lesznowola serdecznie zapraszają na koncert Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej, który odbędzie się 11 listopada 2012 roku o godz. 19.00 (po wieczornej mszy św.) w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Magdalence. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert.

KONCERT LESZNOWOLSKIEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ Z OKAZJI ŚWIęTA NIEPODLEG£OŚCI 2012

Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli została powołana do życia na początku 2011 roku. W Orkiestrze gra kilkanaście osób – są to muzycy amatorzy, którzy poza swoją zawodową pracą znajdują czas na muzykowanie – hobby, w którym przyjemnością jest nie tylko gra na instrumencie ale właśnie wspólna gra i wspólne tworzenie muzyki, a satysfakcję, radość i efekt przynosi wspólna praca. Do uczestnictwa w Orkiestrze zapraszamy wszystkich tych, którzy posiedli umiejętność gry na instrumentach orkiestrowych w stopniu co najmniej podstawowym, chcieliby te umiejętności rozwijać i spędzać czas w miłym towarzystwie bratnich muzycznych dusz. Opiekunem, kreatorem i przewodnikiem Orkiestry jest jej Dyrygent – Pan Mariusz Kolinko.
Tematy:Lesznowola

Informacje8 listopada 2012, 00:00,

Jubileuszowe show cyrkowe w Piasecznie!

Cyrk Korona obchodzi w tym roku Jubileusz 20-lecia. Z tej okazji zawita do naszego miasta ze specjalnym multimedialnym spektaklem pt. "Niech żyje Cyrk!". Na arenie będzie można zobaczyć występy finalistów popularnego telewizyjnego programu "Mam Talent", laureatów Festiwali Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, Massy, Budapeszcie i Liege. O dobry humor gosci zadba hiszpański ekscentryczny clown - Tito Medina

Na arenie, oprócz akrobatycznych pokazów będzie można zobaczyć ponad 60 zwierząt z różnych zakątków świata. Wystąpią dromadery, wielbłądy, zebry, lamy, konie, kuce, małpki, oraz zwierzęta z cyrkowej farmy z ważącym półtorej tony bykiem Fernando na czele.

Serdecznie Zapraszamy na jubileuszowy spektakl Cyrku Korona
Piaseczno ul. Chyliczkowska – boisko
14 listopada godz.17:30
Namiot cyrkowy dobrze ogrzewany !

Tematy: