Informacje17 marca 2007, 00:00,

Koncert hip-hopowy w Kinie Uciecha w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na koncert hip-hopowy, który odbędzie się w środę 21 marca 2007 roku, o godzinie 19:00 w Kinie Uciecha. Koncert jest pod hasłem: Obudź się już wiosna! Podczas koncertu zagrają: Racjonalne Użycie Dźwięku (funk, reggae, hip hop), oraz Afro Kolektyw (organiczny hip hop jazz). Wstęp na koncert hip-hopowy jest za darmo!

Koncert hip-hopowy w Górze Kalwarii

Zespół Racjonalne Użycie Dźwięku gra: funk, reggae, hip hop. W skład zespołu wchodzą: Tomek "Tomi" Miądowicz (gitara basowa), Krzysiek "Chris" Stasielowicz (adaptery, wokal), Marek "Jusic" Jusiński (perkusja), Andrzej "Paha" Paszka (gitara elektryczna), Irek "GieTeKa" Gutowski (wokal).

Zespół Afro Kolektyw gra: organiczny hip hop jazz. W skład zespołu wchodzą: afrojax (mikrofon, beatmaszynka), Chibowski Mariusz (bas), Szturomski Michał (gitara), Wośko Miłosz (klawisze). Więcej informacji o zespole Afro Kolektyw możecie przeczytać na ich stronie internetowej: afrokolektyw.elysium.pl.

źródło plakatu: gorakalwaria.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje17 marca 2007, 00:00,

Praca w markecie budowlanym A.R. Skład w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Górze Kalwarii przybywa nowych miejsc pracy. W piątkowej gazecie Kurier Południowy pojawiło się ogłoszenie firmy A.R. Skład Grupa PSB z Góry Kalwarii, która ogłosiła, że poszukuje pracowników do swojego marketu budowlanego. Poszukiwane są zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku 25-40 lat na stanowiska: kasjerka; pracownik biurowy; doradca klienta działu: elektrycznego, hydraulicznego, farby – lakiery, narzędzia, elektronarzędzia; pracownik magazynowy. Mile widziana jest praktyka w markecie.

A.R. Skład Grupa PSB Góra Kalwaria
kliknij aby powiększyć

Firma A.R. Skład oferuje: stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, szkolenia asortymentowe, pracę w młodym zespole i miłej atmosferze, stałą umowę o pracę (ZUS).

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (022) 736-16-40 w celu umówienia spotkania.
Spotkania odbędą się w dniach 26-27 marca 2007 roku.

Kilka słów o A.R. Skład: Firma oferuje Państwu szeroka gamę produktów z branży ogólnobudowlanej i remontowej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W firmie A.R. Skład mogą Państwo kupić ponad 5000 pozycji z branży ogólnobudowlanej i remontowej, począwszy od drobnych uszczelek, zawiasów czy wierteł przez 70 rodzajów gwoździ, 150 rodzajów śrub i wkrętów, armaturę sanitarną, pełny wybór elektronarzędzi, płyty gipsowe, do cegły, cementu i pokryć dachowych. Więcej informacji o firmie znajdziecie na ich stronie internetowej: www.ar-sklad.com.pl

A.R. Skład
ul. Kalwaryjska 8 (Skład)
ul. Wojska polskiego 3 (Oddział)
05-530 Góra Kalwaria
e-mail: ar-sklad@ar-sklad.com.pl
strona: www.ar-sklad.com.pl
dojazd: mapa (.jpg)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie