Informacje21 października 2016, 20:00,

Koncert Charytatywny dla Kubusia w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 października 2016 roku w godz. 20:00-23:00 zapraszamy na koncert charytatywny zorganizowany dla Kubusia Jarzyńskiego-Zduńczyka, który odbędzie się w 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie. Program koncertu przewiduje licytacje, konkursy oraz niespodzianki. Wystąpią piaseczyńscy artyści w składzie: Adrian Zduńczyk z zespołem, Paweł Górski, Sławek Kosiński, Ania Kandyba, Nina Gąsowska, Natalia Hryniewicka, Olek Szweryn oraz big band DLA FRAJDY.

KONCERT CHARYTATYWNY DLA KUBUSIA W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Dochód z koncertu przeznaczony jest na pomoc dla 6-letniego mieszkańca Piaseczna - Kubusia, który cierpi na bardzo rzadką chorobę. Pieniądze zebrane z pewnością pomogą ulżyć w cierpieniu Kubusia, który nie przestaje zadziwiać lekarzy z całego świata swoją niesamowitą walką każdego dnia, potwierdzając, że cuda się naprawdę zdarzają i to częściej niż myślimy. Organizatorami imprezy są Grzegorz Rowiński, Adrian Zduńczyk oraz 8 Ball Club.

Koncert będzie filmowany przez ekipę MVTV POLAND. WSTĘP: 20 zł Pomóżmy Kubusiowi!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 października 2016, 16:33,

Na ławeczce w Parku Zdrojowym przysiadł Stefan Żeromski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kolejna stała atrakcja w Parku i hołd dla wielkiego pisarza. Od wczoraj w Parku Zdrojowym na skwerze swojego imienia, w pobliżu tężni, przysiadł Stefan Żeromski. Postać pisarza z brązu wykonał Paweł Pietrusiński, autor m.in. pomnika Jana Pawła II stojącego nieopodal w Parku.

NA ŁAWECZCE W PARKU ZDROJOWYM PRZYSIADŁ STEFAN ŻEROMSKI

Artysta przedstawił Żeromskiego siedzącego na ławce, zatroskanego czy też zamyślonego nad nowym literackim dziełem. A konkretnie nad słynnym „Przedwiośniem”, które powstało właśnie w Konstancinie-Jeziornie. Tuż obok pomnika pisarza, spacerowicze mogą przeczytać cytaty z jego dzieł , m.in. z „Ludzi bezdomnych”, „Przedwiośnia”, „Dziejów grzechu”, wykute na tablicach z brązu i usytuowane na siedmiu postumentach. Całkowity koszt pomnika wraz z tablicami zawierającymi cytaty oraz uporządkowaniem terenu wyniósł 118 000 zł.

NA ŁAWECZCE W PARKU ZDROJOWYM PRZYSIADŁ STEFAN ŻEROMSKI

Zdjęcia Andrzej Piętka.

NA ŁAWECZCE W PARKU ZDROJOWYM PRZYSIADŁ STEFAN ŻEROMSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie