Informacje15 lutego 2018, 17:00,

Kolej podziemna Czarna krew Ameryki - Dyskusyjny Klub Książki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 lutego 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie. Porozmawiamy o książce: Colsona Whiteheada – Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

KOLEJ PODZIEMNA CZARNA KREW AMERYKI - DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania w ramach DKK to okazja do poznania nowych ludzi, a przede wszystkim nowych autorów i książek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w czwartki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 lutego 2018, 08:00,

Spotkanie autorskie z Jarosławem Kaczmarkiem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 lutego 2018 roku zapraszamy na futbolowe opowieści snute przez Jarosława Kaczmarka. Odbędą się trzy spotkania: pierwsze w Oddziale dla dzieci Biblioteka Główna, drugie w filii Zalesie Dolne i trzecie na Osiedlu. Szczegóły na poniższym plakacie:

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAROSŁAWEM KACZMARKIEM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie