Informacje14 kwietnia 2008, 00:00,

Klub Malucha Baśniowy Zakątek Piaseczno wkrótce otwarcie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z przyjemnością informujemy, ze już wkrótce planowane jest otwarcie nowego Klubu Malucha w Piasecznie. Baśniowy Zakątek, to nowo powstający, kameralny Klub Malucha. Naszą ambicja jest stworzenie miejsca magicznego, bezpiecznego i jak najbardziej przyjaznego dzieciom. Ponieważ jako rodzice, sami mieliśmy niemiłe doświadczenia z klubem malucha, wiemy na co zwrócić szczególną uwagę i gdzie czają się niebezpieczeństwa z tym związane.

KLUB MALUCHA BAŚNIOWY ZAK¡TEK PIASECZNO

Chcielibyśmy, aby to Państwo współtworzyli z nami Klub Malucha Baśniowy Zakątek. Każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego nianie nowopowstającego Klubu Malucha, oprócz kierunkowego wykształcenia i doświadczenia mają jeszcze ogromne serce i dar do pracy z dziećmi. Baśniowy Zakątek powstał z myślą o Was i Waszych dzieciach w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Chcemy, żeby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w swoim gronie, dlatego nie przewidują możliwości: opieki na godziny. Klub Malucha Baśniowy Zakątek, będzie drugim domem Twojego dziecka.

Robiąc ukłon w stronę pracujących rodziców postanowiliśmy przesunąć poranną godzinę otwarcia. Baśniowy Zakątek będzie otwarty od godziny 6:30 do 18:00. Obecnie Klub Malucha Baśniowy Zakątek, jest na etapie wykańczania lokalu. Chcemy wystartować na początku maja 2008 roku. Już wkrótce pojawi się zaproszenie, na dni otwarte do Baśniowego Zakątka. Więcej informacji na temat Klubu Malucha, znajdą Państwo na stronie internetowej Baśniowego Zakątka: www.basniowyzakatek.pl

Klub Malucha Baśniowy Zakątek
ul. 17 Stycznia 13 H
05-500 Piaseczno
tel. 0698-402-522
email: klub@basniowyzakatek.pl
strona: www.basniowyzakatek.pl
autor/źródło: KLUB MALUCHA BAŚNIOWY ZAK¡TEK PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 kwietnia 2008, 00:00,

Spotkanie Klubu Fotograficznego f8 w KDK Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Fotograficznego f8, które odbędzie się w najbliższą środę 16 kwietnia 2008 roku, o godzinie 18:00 w Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Wstęp na spotkanie jest wolny. Organizatorzy Klubu Fotograficznego f8 proszą o przyniesienie na spotkanie, co najmniej jedną swoją fotografię. Zapraszamy na spotkanie Klubu Fotograficznego f8.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Konstancin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie