Informacje20 marca 2016, 17:00,

Klub Koneserów Kultury w Kolonii Artystycznej Zalesie Dolne Piaseczno

Klub Koneserów Kultury Kolonia Artystyczna zaprasza na spotkania autorskie z ludźmi kultury. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, zazwyczaj w ostatnią niedzielę miesiąca (poza świętami). 20 marca 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Andrzejem Zbrożkiem. Wstęp 20 zł (w tym podwieczorek). Miejsce: Kolonia Artystystyczna ul. Dębowa 3 Piaseczno.

KLUB KONESERÓW KULTURY W KOLONII ARTYSTYCZNEJ ZALESIE DOLNE PIASECZNO

Informacje21 kwietnia 2016, 10:00,

VIII Piaseczyńskie Targi Pracy

21 kwietnia 2016 roku w godz. 10.00 - 14.00 zapraszamy osoby poszukujące pracy oraz pracodawców do aktywnego udziału w VIII edycji Piaseczyńskich Targów Pracy. W trakcie targów bezpłatne porady specjalistów z Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS, Urzędu Skarbowego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Miejsce: Zespół Szkół nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Szkolna 10 w Piasecznie. Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, Starostwo Powiat Piaseczyński. Zapraszamy na VIII Piaseczyńskie Targi Pracy w Piasecznie.

VIII PIASECZYŃSKIE TARGI PRACY