Informacje16 września 2013, 00:00,

Klub Klasy Kobiet 40+ w Przystanku Kultura

Klub Klasy Kobiet 40+ rozpoczyna spotkania w nowym sezonie. Pierwsze, powakacyjne spotkanie odbędzie się 17 września 2013 roku o godz. 18.00. Klub Klasy Kobiet zaprasza wszystkie członkinie oraz nowe osoby, zainteresowane wstąpieniem do KKK+40. Spotkania odbywać się będą 3 razy w miesiącu w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy na spotkanie Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie.

KLUB KLASY KOBIET 40+ W PRZYSTANKU KULTURA

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie jest projektem skierowanym do kobiet w wieku 40+. Jest to przyjazne miejsce cotygodniowych spotkań i wymiany doświadczeń kobiet dojrzałych, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Klub ma charakter otwarty i zrzesza kobiety po czterdziestce, chętne do poznawania rówieśniczek, zdobywania nowych umiejętności, poszerzania zasobu wiedzy, słowem - potrzebujących ciągłego rozwoju, a także azylu od codziennej gonitwy. W klubie będą odbywają się liczne spotkania, w których promujemy zdrowy tryb życia, sztukę relaksacji, aktywne uczestnictwo w kulturze, profilaktykę zdrowotną oraz aktywną turystykę. Jednakże najważniejszą rolą klubu jest integrowanie i zrzeszanie kobiet będących na podobnym etapie życia wokół spraw dla nich istotnych i zapoznawanie ich z tym, co ciekawego dzieje się na rynku lokalnym. Koordynatorką Klubu jest Magdalena Knitter - certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, pedagog.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 września 2013, 00:00,

Stand-up Polska: Karol Kopiec i Antoni Syrek-Dąbrowski w Szarej Eminencji Piaseczno

Szara Eminencja zapraszamy na pierwszy występ komików Stand-up Polska w Piasecznie. Przed państwem wystąpią: Karol Kopiec oraz Antoni Syrek-Dąbrowski. Po wszystkim odbędzie się OPEN MIC Każdy z chętnych dostanie 5 minut na scenie. Stand-up odbędzie się 19 września 2013 roku i rozpocznie się o godz. 20.00 Bilety w sprzedaży w barze Szarej Eminencji. Cena: przedsprzedaż 15 zł / w dniu występu 20zł. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Zapraszamy na występ komików Stand-up Polska.

Karol Kopiec Jeden z najbardziej aktywnych stand-up’erów, na scenie od 2008 roku. Występuję w całej Polsce. Współorganizator pierwszych w Warszawie cyklicznych imprez stand-up’owych. Wystąpił w obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up. Można było go oglądać na wielu konkursach i przeglądach kabaretowych oraz festiwalach takich jak.: PAKA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Festiwal Kabaretu w Zielonej Górze, poznański Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu etc. Jako pierwszy polski komik młodego pokolenia zaprezentował spektakl w formule stand-up’owej, który trwa ponad godzinę. „1EDEN” bo tak się nazywa, można do tej pory obejrzeć w Warszawie. Od 2007 roku ćwiczy improwizację teatralną z najlepszymi trenerami polskimi i zagranicznymi. Kiedyś w jednej z najlepszych polskich grup Klancyk!, od 2012 w nowej formacji HOFESINKA. (www.hofesinka.pl)

Antoni Syrek-Dąbrowski Na scenie od 2010 roku, brał udział w HBO Stand-up Comedy Club i obu sezonach Comedy Central Prezentuje. W 2011 roku na VII Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze zajął drugie miejsce w kategorii stand-up. Członek i manager w grupie Stand-up Polska (www.standuppolska.com). Współzałożyciel i improwizator w Grupie Impro Hofesinka (www.hofesinka.pl).

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno