Informacje22 marca 2012, 00:00,

Kiermasz Wielkanocny w Konstancinie-Jeziornie

Zespół Szkół nr 2 w Konstancinie serdecznie zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 marca 2012 roku, w godzinach 9.00 - 13.00. Miejsce: Zespół Szkół nr 2 przy ulicy żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie. W programie stoiska z ozdobami świątecznymi, przygotowanymi przez uczniów, kawiarenka, występy artystyczne itp. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup pomocy naukowych. Zapraszamy!

KIERMASZ WIELKANOCNY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 marca 2012, 00:00,

Komunikat ZTM Warszawa - Zmiana trasy L-4

Zmiana trasy L-4. W związku z kolejnym etapem budowy systemu odwodnienia w Nowej Iwicznej przy ul. Szkolnej na odcinku pomiędzy ul. Zimową i ul. Krasickiego od 19 marca 2012 r. od godz. ok. 14:00, na ok. 7 dni została zmieniona trasa linii L-4. Będzie przebiegała następującymi ulicami: MYSIAD£O - Graniczna - Szkolna - Przebiśniegów- Różana - Krasickiego - … - URZ¡D GMINY. Zostały przywrócone przystanki OS. KWIATOWA 01 i 02; PRZEBIŚNIEGÓW 01 oraz zawieszono przystanki SZKO£A 01 i 02. Został utrzymany przystanek na żądanie GRANICZNA 51. Nadal nieczynne są przystanki GRANICZNA 01 i PRZEBISNIEGÓW 02.

ZTM Warszawa
autor/źródło: Paweł Olek - zespół prasowy Zarządu Transportu Miejskiego