Informacje30 sierpnia 2015, 10:00,

Kajetany i Zlot Krainy Jeziorki - wycieczka rowerowa Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 sierpnia 2015 roku odbędzie się ostatnia wycieczka z cyklu Chodź na rower. Zainteresowane osoby spotykają się o godz. 10.00 w Piasecznie - na rynku przy fontannie. Jedziemy do Kajetan, trasa do pokonania to 50 km. Ale co to dla Was, po całym sezonie jazdy z nami. Będziemy jechali w większości drogami gruntowymi, odcinkami mało znanymi. Obowiązkowo weźcie ze sobą: dobry humor, rodzinkę, zapasowe dętki i dane osobowe do ubezpieczenia.

Kajetany i Zlot Krainy Jeziorki - wycieczka rowerowa Chodź na rower

Mamy dla Was małą niespodziankę. Tym razem, przerwa na ognisko odbędzie się w Runowie, w Miasteczku Westernowym (https://www.facebook.com/MiasteczkoWildWestCity), gdzie około godziny 13.00 dojedziemy na Zlot Krainy Jeziorki. Będziecie mieli okazję spotkać się z innymi rowerzystami m.in z zaprzyjaźnioną grupą WGR z Grójca, Mszczonowa, rowerzystami jeżdzącymi na "poziomkach".

W związku z tym że trasa jest trochę długa i chcemy dotrzeć na Zlot Krainy Jeziorki prosimy o wcześniejsze przybycie na rynek, tak aby punkt 10.00 wyjechać. Będzie się działo. Do zobaczenia.

Agnieszka Jarzębska http://chodz-na-rower.blogspot.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=45
Redakcja, 16 lipca 2019
Informacja powiązana: http://www.powiat-piaseczynski.info/piaseczno/28-sport/8121-vii-zlot-rowerowy-krainy-jeziorki
Informacje31 sierpnia 2015, 07:00,

Zamknięcie drogi wojewódzkiej 722 w Bogatkach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W oparciu o informację uzyskaną z firmy STRABAG Sp. z o.o., informujemy, że w miesiącu wrześniu będzie realizowana inwestycja drogowa polegająca na remoncie nawierzchni drogi wojewódzkiej 722 we wsi Bogatki. W związku z tym od dnia 31.08.2015 r. od godziny 7:00 do dnia 25.09.2015 r. do godz. 20:00 na odcinku od Łosia do Jazgarzewa zostaje wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Zamknięcie drogi wojewódzkiej 722 w Bogatkach

Wyłączy ona fragment drogi w Bogatkach z ruchu kołowego tranzytowego. Pozostanie wyłącznie możliwość dojazdu do posesji przez mieszkańców tej wsi. Wytyczony objazd rozpoczyna się w Łosiu ul. Tarczyńską do drogi Piaseczyńskiej i dalej przez Runów, Głosków i Gołków. Roboty drogowe można też ominąć jadąc z Łosia do Piskórki i tam skręcić w lewo na Łbiska i Jazgarzew.

Planowana inwestycja to od dawna oczekiwane przedsięwzięcie, które wyeliminuje jeden z najgorszych jakościowo odcinków dróg w naszym powiecie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Nareszcie! Tyle lat trzeba było czekać na ten remont. Ten odcinek drogi był już w dramatycznym stanie.
Anonimowy, 16 lipca 2019
Przechwalanie sie robotami na małym odcinku drogi. A może jeszcze od łosia do gościenczyc. Odcinek W gminie Prażmów z Kasztanami przy samej drodze dawno powinien byc zmodernizowany.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11385

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie