Informacje29 września 2014, 08:00,

Kabaret ŁOWCY.B w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 października 2014 roku kabaret ŁOWCY.B zagości na scenie Domu Kultury w Piasecznie. Bilety dostępne tylko w przedsprzedaży w cenie 40 zł od 29 września 2014 roku. Kabaret, teatr absurdu, pantomima, satyra - Łowcy.B to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie kabaretowej. Nie można ich zamknąć w jakieś ramy, nie są schematyczni i nie są po prostu kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej.

Kabaret ŁOWCY.B w Piasecznie

Kabaret Łowcy.B funkcjonuje na polskiej scenie kabaretowej od 2002. Założyli go studenci Uniwersytetu Śląskiego (filia w Cieszynie). Prezentują humor absurdalny, surrealistyczny. Znakiem rozpoznawczym Łowców są sweterki, w których zawsze występują. Od dłuższego czasu coraz częściej eksperymentują z muzyką (współtworzą Łowcy.Band oraz Punkową Grupę Rozweselającą Ja Mmm Chyba Ściebie). Niewątpliwie jest to jeden z barwniejszych polskich kabaretów.Skład kabaretu ŁOWCY.B:
Gajda Bartosz "Gajda"
Góra Bartosz "Qura"
Kałamaga Mariusz "Basen"
Pindur Paweł "Iggy Pop"
Szczęch Maciej "Maćkowy"
Szczęch Sławomir "Zlew".

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 września 2014, 10:00,

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27-28 września 2014 roku w Hali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie, odbędzie się kolejna edycja Piaseczyńskich Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz poświęconych inwestycjom mieszkaniowym w Piasecznie i okolicach. Targi organizowane są przez Expo Property we współpracy z Gminą Piaseczno.

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz

Piaseczyńskie targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów realizujących swoje inwestycje na terenie powiatu Piaseczyńskiego, a także do skorzystania z licznych targowych promocji i ofert specjalnych. Poza deweloperami wśród wystawców znajdą się również agencje nieruchomości, doradcy kredytowi i ubezpieczeniowi, architekci, specjaliści z branży budowlano-remontowej oraz branży wyposażenia wnętrz. Wśród głównych atrakcji targów znajdą się m.in.: możliwość skorzystania z nowoczesnej, grupowej metody kredytowania – KREDYT HURTEM, kompleksowe wykończenie i wyposażenie mieszkania pod klucz w specjalnej cenie 590 zł / m2 (PAKIET STANDARD), możliwość natychmiastowej sprzedaży swojej dotychczasowej nieruchomości w ramach programu MIESZKANIE ZA MIESZKANIE. Aby skorzystać z wybranej atrakcji wystarczy wejść na stronę internetową targów www.targipiaseczno.pl i wysłać formularz zgłoszeniowy.Ponadto, wszyscy zwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad eksperckich – wśród nich prawnicy, architekci, doradcy kredytowi – oraz uzyskać pełną informację na temat rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Ciekawostką na targach jest bezpłatna tablica ogłoszeń, na której osoby prywatne mogą zamieścić swoje ogłoszenie o sprzedaży swojej nieruchomości. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kolorowy Kącik Malucha, a dla dorosłych – targową kawiarenkę z pyszną kawą. Jakub Wesołowski, dyrektor zarządzający Expo Property, podkreśla, że decyzja o zakupie mieszkania czy domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu i dlatego warto korzystać z ułatwień, jakie oferują targi nieruchomości. Ze swej strony, jako doświadczony organizator targów, dokładamy wszelkich starań, aby osoby poszukujące swojego wymarzonego „M” znalazły je jak najszybciej i w sposób odpowiedzialny i bezpieczny zrealizowały transakcję. Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Hali GOSiR w Piasecznie – podsumowuje.

Targi to również doskonała okazja dla deweloperów i innych wystawców do zaprezentowania swojej oferty. Małgorzata Korólczyk-Rabek z firmy GKR Consulting, specjalizującej się w PR i marketingu nieruchomości, zwraca uwagę na idealną dla wystawców grupę docelową: Osoby aktualnie poszukujące mieszkań i domów to klienci zarówno dla deweloperów, jak też doradców kredytowych, architektów, sklepów meblowych, specjalistów od wykończeń, itp. Warto jednak pamiętać, że klienci są obecnie coraz bardziej wymagający. Nie wystarczy na targach być – trzeba klienta zaskoczyć, zainteresować, sprawić by prezentowana oferta atrakcyjnie wyróżniała się na tle innych i zapadała w pamięć. W skład kapituły Piaseczyńskich Tragów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz weszli: Mecenas Targów – BUD-RIM Development, Sponsor Główny – Grupa Deweloperska Mak Dom, Sponsor Targów – Tedex Residence i Partner Targów - Leroy Merlin. Patronat medialny nad targami objęło NaszeMiasto.pl. Patronat Honorowy – burmistrz Gminy Piaseczno – Zdzisław Lis.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie