Informacje17 stycznia 2016, 17:11,

Jubileusz 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Pierwszej Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


ZAPRASZAMY NA JUBILEUSZ 70 LECIA LICEUM OGOLNOKSZTAŁCĄCEGO PRZY UL. CHYLICZKOWSKIEJ 17 W PIASECZNIE

Nasz Szkoła Liceum Ogólnokształcące im. Pierwszej Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie ma już 70 lat! W tym roku będziemy obchodzić 70 - lecie powstania naszej Szkoły. Uroczystości jubileuszowe odbędą się 8 października 2016 roku. Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach wszystkie osoby, które były i są związane ze Szkołą: absolwentów, byłych nauczycieli i pracowników.

JUBILEUSZ 70-LECIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. PIERWSZEJ DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ W PIASECZNIE

Prosimy o zapoznawanie się z zakładką Jubileusz na stronie szkoły: lopiaseczno.waw.pl i wypełnienie ankiety: ankieta jubileuszowa. Prosimy również o udostępnianie Szkole dokumentów dotyczących historii Szkoły (np. zdjęć z prywatnych archiwów), które pomogą nam w organizacji uroczystości.

Komitet Organizacyjny Jubileuszu, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna
Liceum Ogólnokształcące im. Pierwszej Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11709
Informacje17 stycznia 2016, 17:36,

Zajęcia rekreacyjno-sportowe w Ciszycy Opaczy Łęgu i Habdzinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Mieszkańcy czterech nadwiślańskich miejscowości - Ciszycy, Opaczy, Łęgu i Habdzina doskonale o tym wiedzą. Część tegorocznego funduszu sołeckiego przeznaczyli na organizację zajęć rekreacyjno-sportowych. Od 16 lutego 2016 roku będą bezpłatnie ćwiczyć m.in. zumbę.

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE W CISZYCY OPACZY ŁĘGU I HABDZINIE

Wspólny pomysł

To pierwsza taka inicjatywa sołtysów czterech nadwiślańskich wsi - Agaty Wilczek z Habdzina, Iwony Odolińskiej z Ciszycy, Małgorzaty Osuch z Opaczy i Jana Stankiewicza z Łęgu. Do ich pomysłu przychylili się mieszkańcy, którzy na organizację zajęć rekreacyjno-sportowych zgodzili się przeznaczyć środki z funduszu sołeckiego . – Do tej pory nie mieliśmy możliwości korzystania w pobliżu naszych domów z całorocznego obiektu sportowego – mówi sołtys Agata Wilczek. – Dlatego poprzez bezpłatną ofertę chcielibyśmy zaszczepić wśród młodzieży i dorosłych potrzebę aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia startują już 16 lutego 2016 roku. Będą prowadzone dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. Początek o godz. 20.00. We wtorki organizatorzy zapraszają na zajęcia "Zdrowy kręgosłup". Uczestnicy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z Cardio Gym Center poznają ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efekt - prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.

W rytmie zumby

Z kolei w czwartki przygotowano coś dla miłośników kręcenia bioderkami. Zumba, bo o niej mowa inspirowana jest latynoskimi rytmami. To połączenia tańca i fitness, która poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przed wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Zumbę mogą ćwiczyć wszyscy. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, kondycyjnych czy umiejętnościowych. Do wspólnego dbania o zdrowie gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Habdzina, Ciszycy, Opaczy i Łęgu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11710

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie