Informacje9 marca 2019, 09:00,

Jeszcze śniegiem się bawimy – zabawy dla dzieci w Strefie Kultury


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 marca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na sensoryczne zabawy ze sztucznym śniegiem pn.: "Jeszcze śniegiem się bawimy". Miejsce: Strefa Kultury przy ul. Jarząbka 20/85 w Piasecznie. Zabawa dla dzieci w wieku 2-8 lat. Dzieci w zajęciach uczestniczą z opiekunem. Prowadząca: Dominika Górska. Wstęp 10 zł. Zapisy przez stronę www.strefazajec.pl Serdecznie zapraszamy.

Jeszcze śniegiem się bawimy – zabawy dla dzieci w Strefie Kultury

Sensoryczne zabawy ze sztucznym śniegiem dla najmłodszych i nie tylko. Czeka na nas m. in. śnieżna góra, po której pomkną saneczki oraz zimowy tor sensoryczny. Odgadniemy też czym pachnie zima.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 marca 2019, 17:00,

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na przedstawienie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, podczas którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Służby nie całkiem specjalne. Miejsce: sala OSP w Jazgarzewie. Wstęp 15 zł. Po przedstawieniu organizatorzy zapraszają na poczęstunek. Zapisy u pani Sołtys pod numerem telefonu: 504-038-820. Serdecznie zapraszamy. 

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Jazgarzewie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

“Służby (nie całkiem) specjalne” Teatr amatorski A CO TAM? – sztuka według scenariusza Małgorzaty Raczkowskiej, członkini zespołu, opowie o losach rewolucyjnej technologii w rękach mało rozgarniętych agentów służb specjalnych. Zespół A CO TAM? postara się wciągnąć widzów w intrygę dotyczącą małego, ale potencjalnie niebezpiecznego urządzenia, nazywanego przez jednego z chroniących go agentów pieszczotliwie Guciem. Czym jest to technologiczne cacko? Kto i dlaczego na nie czyha? Dlaczego mundurowy śpiewa i z czego słynie księgowa Grażynka, można się będzie dowiedzieć podczas półtoragodzinnego spektaklu. Mundury, broń i zabawne teksty towarzyszą niemal każdej scenie, gdyż jak łatwo się domyślić, farsa utrzymana jest w klimatach militarnych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie