Informacje18 listopada 2012, 00:00,

JESIENNE TARGI PRACY W PIASECZNIE

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zapraszają na Jesienne Targi Pracy, które odbędą się we wtorek, 20 listopada 2012 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawców.

JESIENNE TARGI PRACY W PIASECZNIE

Informacje20 listopada 2012, 00:00,

Wartość ochrony ludzkiego zdrowia w nauczaniu Jana Pawła II - spotkanie z Piotrem Gryzą

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie z Piotrem Gryzą poświęcone problematyce ochrony ludzkiego zdrowia w nauczaniu Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się w ramach Forum Myśli Społecznej, w najbliższą niedzielę 25 listopada 2012 roku o godz. 19.30 w Domu Parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Piasecznie

Gościem kolejnego spotkania w ramach Forum Myśli Społecznej będzie Piotr Gryza - były prezes Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń Zdrowotnych oraz organizator i były dyrektor Mazowieckiej Regionalnej Kasy Chorych. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać konferencji na temat: „Wartość ochrony ludzkiego zdrowia w nauczaniu Jana Pawła II, a obecny stan służby zdrowia w Polsce”. Spotkanie poprzedzi Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30.

Kolejne spotkania z cyklu zaplanowane są w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (godz. 18.30. - Msza św., godz. 19.30 - spotkanie w kościele lub domu parafialnym).