Informacje3 września 2008, 00:00,

Jesień może być zdrowa dzięki CM PU£AWSKA Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przed nami nowy rok szkolny, jesień, infekcje, słoty… Warto, gdy jeszcze słońce i ciepło, zadbać o zdrowie już teraz. Zachęcamy do zapoznania się nowościami i promocjami, przygotowanymi na wrzesień 2008 roku, przez Centrum Medyczne Puławska Piaseczno m.in.: pomóż swojemu sercu i przyjdź do kardiologa, przyjdź ze swoim dzieckiem do naszych pediatrów, zaszczep się przeciwko grypie oraz leki tańsze o 10% dla pacjentów Centrum Medycznego Puławska w Piasecznie: www.cmpulawska.com.pl

Ze zdrowiem nie ma żartów. Przyjdź z dzieckiem do pediatry

Przyjdź ze swoim dzieckiem do naszych pediatrów. Wszystkich rodziców, którym zależy na tym, by ich dzieci bez większych kłopotów przetrwały jesień w żłobkach, przedszkolach i szkołach zapraszamy do naszych pediatrów. Porozmawiaj z naszym pediatrą na temat szczepień: przeciwko grypie, ospie, sepsie, żółtaczce, odporności swojego dziecka oraz prawidłowego rozwoju.

Pomóż swojemu sercu. Przyjdź do kardiologa. Wrzesień, to czas przypominający o tym, by zadbać o swoje serce: gdy czujesz, że częściej się męczysz i masz sapkę..., gdy często robi Ci się słabo i mdlejesz..., gdy odczuwasz ból w klatce piersiowej..., gdy czujesz się słabo po przebytej infekcji grypowej..., gdy prowadzisz stresujący tryb życia… To czas na rozmowę z lekarzem - kardiologiem i wykonanie kilku ważnych dla Twego serca badań: EKG, ECHA SERCA, EKG wysiłkowego, badania metodą HOLTERA! Zapraszamy we wrześniu do naszego kardiologa - dr Roberta Kowalika.
Centrum Medycznego Puławska

Zaszczep się przeciwko grypie. Co roku zastanawiasz się, czy zaszczepić się na grypę? Porozmawiaj z lekarzem, zaszczep się! Pamiętaj, że szczepienie może uchronić Cię przed groźnymi powikłaniami pogrypowymi. Atrakcyjna cena szczepień w naszym Centrum Medycznym Puławska w Piasecznie: 39 zł

Leki tańsze o 10% dla Pacjentów Centrum Medycznego Puławska.Przyjdź we wrześniu do naszego Centrum, a otrzymasz kupon rabatowy uprawniający do zniżki w wysokości 10% na zakup pełnopłatnych leków w aptece przy ul. £abędziej 23 w Mysiadle.
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE PU£AWSKA - ul. Puławska 33, Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje3 września 2008, 00:00,

6 września zobacz mecz: KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że w najbliższą sobotę 6 września 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Pilica Białobrzegi. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:30 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie