Informacje3 września 2008, 00:00,

6 września zobacz mecz: KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi

Informujemy, że w najbliższą sobotę 6 września 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Pilica Białobrzegi. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:30 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 września 2008, 00:00,

V MIęDZYNARODOWY TURNIEJ PI£KARSKI KOSA CUP

Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne oraz Klub Piłkarski MUKS Kosa Konstancin serdecznie zapraszają na V Międzynarodowy Turniej Piłkarski Kosa Cup'08, który odbędzie się w dniach 4-7 września 2008 roku w Konstancinie-Jeziornie. Na zaproszenie byłego reprezentanta Polski, a obecnie parlamentarzysty Romana Koseckiego do Konstancina-Jeziorny przyjadą drużyny młodzieżowe reprezentujące Niemcy, Białoruś, Czechy i Ukrainę. Gospodarzem turnieju jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kosa Konstancin z Konstancina-Jeziorny. Współorganizatorami Turnieju Kosa Cup są: Powiat Piaseczyński, gmina Konstancin-Jeziorna oraz Ministerstwo Sportu.

V MIęDZYNARODOWY TURNIEJ PI£KARSKI KOSA CUP

Mecze grupowe rozgrywane będą 5 i 6 września 2008 roku na stadionach KS Piaseczno i LKS Jedność żabieniec. Oficjalne otwarcie turnieju nastąpi w piątek, 5 września 2008 roku o godz. 19:00 na stadionie MUKS Kosa Konstancin w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Bielawskiej. Spotkaniem inauguracyjnym turnieju będzie mecz pomiędzy drużynami Olimpiady Specjalne Polska i Olimpiady Specjalne Ukraina.

W niedzielę, 7 września 2008 roku od godz. 9:00 na stadionie MUKS Kosa Konstancin rozgrywane będą spotkania o miejsca 5-6 oraz 3-4. Mecz finałowy rozpocznie się o godz. 12:00. Po dekoracji drużyn organizatorzy zapraszają na dodatkowe spotkanie, w którym Reprezentacja Sejmu RP zmierzy się z Reprezentacją TVP. Serdecznie zapraszamy na V Międzynarodowy Turniej Piłkarski Kosa Cup.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin