Informacje6 kwietnia 2016, 20:14,

Jednokierunkowa Świętojańska w Piasecznie

Wraz z zamknięciem wiaduktu w al. Kalin wykonawca modernizacji linii kolejowej Trakcja PRKiL S.A. wdrożył w sąsiedztwie wiaduktu tymczasową organizacje ruchu: m.in. na części ul. Świętojańskiej, przy której znajduje się Szkoła Podstawowa nr 1.

JEDNOKIERUNKOWA ŚWIĘTOJAŃSKA W PIASECZNIE

Przewidując wzrost natężenia ruchu w obszarze szkoły, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i komfort rodziców dowożących dzieci do placówki, na odcinku od ronda im. Solidarności do ul. Krótkiej, wprowadzono ruch jednokierunkowy (rozwiązanie zyskało pozytywną opinię Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie). Wyjazd z obszaru szkoły przewidziano ul. 1 Maja (alternatywnie również ul. Staropolską, Rejtana). Wszystkie trasy stosownie oznakowano. Urząd Miasta i Gminy jest w stałym kontakcie z wykonawcą modernizacji linii kolejowej i na bieżąco analizuje trudności wynikające z tymczasowej organizacji ruchu. Trasa objazdów nie jest ostateczna. Wszystkie ewentualne wnioski i uwagi mieszkańców będą – po analizie UMiG –kierowane do wykonawcy inwestycji.

Wszystkich kierowców prosimy o cierpliwość i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Informacje7 kwietnia 2016, 17:00,

Platerówka zaprasza na Dzień Otwarty

Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 2 im. E. Plater odbędzie się 7 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00. Zapraszamy! W roku szkolnym 2016/2017 szkoła ogłasza nabór do: II Liceum Ogólnokształcącego im. E. Plater klasy: matematyczno-ekonomiczna, dziennikarsko-teatralna, biologiczno-chemiczna Technikum Nr 2 im. E. Plater kształcącego w zawodach: technik hotelarstwa, technik obsługo turystycznej, technik eksploatacji portów i terminali http://platerowka-szkola.edu.pl

PLATERÓWKA ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY