Informacje26 kwietnia 2013, 00:00,

Jan Młodożeniec wystawa w Kolonii Artystycznej

Galeria sztuki KOLONIA ARTYSTYCZNA zaprasza mieszkańców na wernisaż wystawy prac Jana Młodożeńca (mistrza polskiego plakatu), który odbędzie się w sobotę 27 kwietnia 2013 roku w godz. 16.00-19.00. Zapraszamy do Zalesia Dolnego, do willi Jastrzębiec przy ul Dębowej 3. Wystawa potrwa od 28 kwietnia do 30 maja 2013 roku. Galeria otwarta w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 13.00-20.00. Zapraszamy na wystawę Jana Młodożeńca.

Jan Młodożeniec wystawa w Kolonii Artystycznej

JAN M£ODOżENIEC to mistrz polskiego plakatu. Jego rozpoznawalny styl to gruba, pozornie nieporadna, choć zdecydowana kreska, nieco dziecięca stylizacja rysunku, żywa paleta barw i ciepłe poczucie humoru. Prace Młodożeńca odznaczają się spokojną, wyważoną kompozycją składającą się z wyraźnie oddzielonych, barwnych pól oraz wewnętrznym monumentalizmem form graficznych. W Kolonii Artystycznej zaprezentujemy kilkanaście gwaszy artysty (tempera na papierze).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 kwietnia 2013, 00:00,

Giełda rzeczy (nie)zbędnych Konstancin-Jeziorna

Po zimowej przerwie wraca do Konstancina-Jeziorny GIE£DA RZECZY (NIE)ZBęDNYCH. Pierwszy targ już w najbliższą sobotę 27 kwietnia 2013 roku. Stragany tradycyjnie staną na placu obok Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej. Jak informują organizatorzy, uczestnictwo w "pchlim targu" jest bezpłatne. Sprzedawcy we własny zakresie organizują sobie miejsce, które następnie porządkują po zakończonej sprzedaży. Pierwsza giełda odbędzie się już w najbliższy weekend. Kolejne mają być organizowane co sobotę. Zawsze od godz. 15.00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

GIE£DA RZECZY (NIE)ZBęDNYCH PCHLI TARG KONSTANCIN-JEZIORNA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna