Artykuł partnerski6 maja 2021, 09:38,

Jak wybrać tabletki na włosy, opinie o preparacie Grinday Look Up.

Co zrobić jeśli Twoje włosy nie są już tak lśniące i mocne jak dawniej? Naturalnie włosy tracą swój blask z wiekiem. Lecz do ich gorszej kondycji może przyczynić się także zły stan powietrza, niewłaściwa dieta, niewłaściwe traktowanie, czy też zabiegi na włosy, jak częste farbowanie, czy też sposób układania fryzury czy czesania. Niekiedy włosy mogą osłabiać proste czynności, które wykonujemy na co dzień, nie zdając sobie sprawy, jak źle wpływają one na włosy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Jeśli chcesz zachować piękne włosy na dłużej, pamiętaj aby nie rozczesywać włosów na mokro, gdyż mokre włosy z rozchylonymi łuskami są podatne na uszkodzenia. Suszenie gorącą suszarką nie wpływa dobrze na włosy, ale jeszcze większe szkody przynosi spanie z mokrymi włosami. Nie dość, że sprzyja to przeziębieniom, to może powodować łamanie się i rozdwajanie włosów. Włosom szkodzą także wszelkie zabiegi na ciepło, jak gorąca suszarka, lokówki czy prostownice. Pamiętaj, aby zmniejszyć temperaturę suszarki, trzymać ją jak najdalej od głowy, zaś przed działaniem na włosy wysoką temperaturą, stosuj preparaty ochronne.

Co robić, jeśli zauważamy, że kondycja włosów się pogarsza? Ważna jest przede wszystkim analiza kosmetyków, które używasz, aby upewnić się, czy są odpowiednie dla Twojego typu włosów i czy nie wpływają na nie źle. Opinie specjalistów wskazują, że również nieprawidłowa dieta i brak ruchu, źle wpływa na skórę, włosy i paznokcie.

Czy można pomóc włosom wewnętrznie, poprzez stosowanie suplementów i witamin? Otóż, tak. Warto suplementować witaminy z grupy B, oraz A i E. Natomiast tabletki na włosy powinny zawierać szczególnie biotynę, ekstrakt ze skrzypu polnego i cynk. Tabletki na włosy z taką zawartością, pomogą także na skórę i paznokcie.

Wybierając tabletki na włosy należy szukać preparatów zawierających wysokiej jakości składniki. Suplementy nie muszą przestrzegać tak ścisłych zasad jak leki, dlatego też producenci mogą umieszczać w nich dawki za małe, aby były skuteczne. Do tego obecność dużej ilości konserwantów, barwników, wypełniaczy, itp nie wpływa korzystnie na włosy i może wywołać skutki uboczne. W wyborze pomogą nam takie cechy preparatów, jak: czysty skład, standaryzacja i obecność składników opatentowanych. Preparat Look Up, marki Grinday zasłużył sobie na dobre opinie, dzięki spełnianiu tych 3 zasad.

Czysty skład mówi nam, że Look Up nie zawiera sztucznych barwników i wypełniaczy, zaś etykieta podaje dokładnie ilość składników aktywnych w dawce. Ta właśnie ilość podlega standaryzacji, dzięki czemu mamy pewność, że ilość substancji czynnych w dawce jest stała. Preparat Look Up nadaje się dla wegan, gdyż otoczka kapsułki nie zawiera żelatyny zwierzęcej. Co ważne, lokalny, polski producent, stosuje unikatową, autorską mieszankę składników, takich jak ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pędów bambusa, olejowiec gwinejski, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, selen, i inne. Składniki opatentowane przechodzą dodatkowe badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność. Zaś Look Up, firmy Grinday zawiera aż 3 opatentowane składniki EVNolMax™, BioPerine® i Selen - Selenium SeLECT®.

autor/źródło: tabletkinawłosy.pl

Artykuł partnerski6 maja 2021, 09:37,

Lifting rzęs – na czym polega i jakich efektów można się spodziewać?

Piękne, długie i zalotnie podkręcone rzęsy to marzenie niejednej kobiety, która chciałaby wyglądać perfekcyjnie, kobieco i uwodzicielsko. Liczne zabiegi upiększające na twarz, włosy czy paznokcie są wynikiem ciągłego dążenia płci pięknej do idealnego wyglądu. Salony fryzjerskie i kosmetyczne oferują coraz dłuższe listy zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu. Możemy wybierać spośród długiej listy zabiegów podzielonej na poszczególne części twarzy – rzęsy, brwi, nos, usta, czoło, broda, uszy, włosy. Wielu z tych nazw większość kobiet nie zna lub nie rozumie. Dlatego, aby nieco ułatwić odnalezienie się w kosmetycznym świecie, przybliżamy, czym jest zabieg liftingu rzęs, gdzie można go wykonać i kiedy warto to zrobić?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Lifting rzęs – co to takiego?

Mówiąc krótko, zabieg liftingu rzęs ma na celu podniesienie, wydłużenie, zagęszczenie oraz podkręcenie rzęs. Rezultaty tego zabiegu są spektakularne, mimo iż on sem nie należy do bardzo skomplikowanych i jest dostępny w większości salonów kosmetycznych. Podczas zabiegu liftingu rzęs w Warszawie czy każdym innym mieście na rzęsy nakładany jest specjalny środek, który umożliwia nadawanie rzęsom określonego kształtu. Po nałożeniu preparatu, na górną powiekę nakładany jest specjalny silikonowy wałeczek, przytrzymujące nakręcone an niego rzęsy. Kolejnym krokiem jest naniesienie na rzęsy preparatu utrwalającego uzyskany kształt. Ostatnim elementem zabiegu jest nawilżanie rzęs.

Komu dedykowany jest zabieg liftingu rzęs w Warszawie?

Zabieg liftingu rzęs w Warszawie czy innej lokalizacji dedykowany jest kobietom, które potrzebuję szybko i łatwo osiągnąć spektakularny efekt modelowania rzęs, jednak nie chcą stosować bardziej inwazyjnych metod. Warto skorzystać z tego zabiegu przed ważną imprezą czy uroczystością lub po prostu na co dzień, po to, aby czuć się ze sobą lepiej, dodać sobie pewności siebie i nieco odmienić swój wygląd. Lifting rzęs jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów zagęszczania rzęs, nie niszczy ich, a efekt jest w pełni zadowalający. Decydując się na lifting rzęs, warto jednocześnie pomyśleć o innych zabiegach kosmetycznych, które jeszcze lepiej podkreślą efekty liftingu. Wartym uwagi zabiegiem jest laminowanie brwi. Zabieg laminowania brwi w Warszawie można wykonać w salonie Lash nad Brow Academy – na stronie salonu https://lashandbrowacademy.pl/stylizacja-rzes-i-brwi-w-warszawie można obejrzeć efekty tego zabiegu oraz innych, oferowanych przez profesjonalistów pracujących w salonie.

autor/źródło: lashandbrowacademy.pl