Artykuł partnerski6 maja 2021, 09:37,

Lifting rzęs – na czym polega i jakich efektów można się spodziewać?

Lifting rzęs – na czym polega i jakich efektów można się spodziewać?

Piękne, długie i zalotnie podkręcone rzęsy to marzenie niejednej kobiety, która chciałaby wyglądać perfekcyjnie, kobieco i uwodzicielsko. Liczne zabiegi upiększające na twarz, włosy czy paznokcie są wynikiem ciągłego dążenia płci pięknej do idealnego wyglądu. Salony fryzjerskie i kosmetyczne oferują coraz dłuższe listy zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu. Możemy wybierać spośród długiej listy zabiegów podzielonej na poszczególne części twarzy – rzęsy, brwi, nos, usta, czoło, broda, uszy, włosy. Wielu z tych nazw większość kobiet nie zna lub nie rozumie. Dlatego, aby nieco ułatwić odnalezienie się w kosmetycznym świecie, przybliżamy, czym jest zabieg liftingu rzęs, gdzie można go wykonać i kiedy warto to zrobić?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Lifting rzęs – co to takiego?

Mówiąc krótko, zabieg liftingu rzęs ma na celu podniesienie, wydłużenie, zagęszczenie oraz podkręcenie rzęs. Rezultaty tego zabiegu są spektakularne, mimo iż on sem nie należy do bardzo skomplikowanych i jest dostępny w większości salonów kosmetycznych. Podczas zabiegu liftingu rzęs w Warszawie czy każdym innym mieście na rzęsy nakładany jest specjalny środek, który umożliwia nadawanie rzęsom określonego kształtu. Po nałożeniu preparatu, na górną powiekę nakładany jest specjalny silikonowy wałeczek, przytrzymujące nakręcone an niego rzęsy. Kolejnym krokiem jest naniesienie na rzęsy preparatu utrwalającego uzyskany kształt. Ostatnim elementem zabiegu jest nawilżanie rzęs.

Komu dedykowany jest zabieg liftingu rzęs w Warszawie?

Zabieg liftingu rzęs w Warszawie czy innej lokalizacji dedykowany jest kobietom, które potrzebuję szybko i łatwo osiągnąć spektakularny efekt modelowania rzęs, jednak nie chcą stosować bardziej inwazyjnych metod. Warto skorzystać z tego zabiegu przed ważną imprezą czy uroczystością lub po prostu na co dzień, po to, aby czuć się ze sobą lepiej, dodać sobie pewności siebie i nieco odmienić swój wygląd. Lifting rzęs jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów zagęszczania rzęs, nie niszczy ich, a efekt jest w pełni zadowalający. Decydując się na lifting rzęs, warto jednocześnie pomyśleć o innych zabiegach kosmetycznych, które jeszcze lepiej podkreślą efekty liftingu. Wartym uwagi zabiegiem jest laminowanie brwi. Zabieg laminowania brwi w Warszawie można wykonać w salonie Lash nad Brow Academy – na stronie salonu https://lashandbrowacademy.pl/stylizacja-rzes-i-brwi-w-warszawie można obejrzeć efekty tego zabiegu oraz innych, oferowanych przez profesjonalistów pracujących w salonie.

autor/źródło: lashandbrowacademy.pl

Napisz komentarz

Informacje1 maja 2021, 07:32,

Kalorie w burbonie. Sprawdziliśmy ile ich jest

Kalorie w burbonie. Sprawdziliśmy ile ich jest

Sprawdziliśmy kaloryczność burbonu. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w burbonie pochodzą w 0% z białka, 0% z węglowodanów i 0% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Bourbon)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma burbon lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w burbonie, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Burbon - kalorie i wartości odżywcze

Burbon zawiera 231 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Ile kalorii jest w kokosie? My już wiemy

Na przykład średniej wielkości burbon (57 g) to około 132 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 6% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości burbon (57 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 2.5 jabłka, 1.5 szklanki coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 1 szklanka mleka, 6.5 łyżeczek cukru.

Aby spalić taką ilość kalorii potrzebujesz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 19 minut, pływać przez 16 minut lub biegać przez 13 minut.

Czy burbon tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zbliżona do innych produktów zawartość kalorii w burbonie stawia ten produkt gdzieś po środku kategorii alkoholi pod względem kaloryczności. Spożywanie burbonu wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród alkoholi.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w burbonie?

0 g białka - burbon nie zawiera białka.

Ile węglowodanów jest w burbonie?

0 g węglowodanów - burbon nie zawiera węglowodanów.

Ile waży burbon?

Średniej wielkości burbon (część jadalna po obraniu) waży ok. 57g. Szklanka burbonu waży ok. 220g.
Kieliszek 100ml burbonu waży ok. 100g.
Kieliszek 40ml burbonu waży ok. 40g.

Ile błonnika jest w burbonie?

0 g błonnika - burbon nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie