Informacje17 marca 2011, 00:00,

JAK TO DRZEWIEJ BYWA£O sobotni spacer po Piasecznie

Krajoznawcy PTTK zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę, 19 marca 2011 roku, na spacer z przewodnikiem po Piasecznie organizowany pod hasłem: JAK TO DRZEWIEJ BYWA£O. Zbiórka o godzinie 10.00 przez budynkiem Ratusza przy Pl. Piłsudskiego. Zachęcamy do udziału w spacerze całe rodziny. Impreza jest bezpłatna. Zapraszamy!

JAK TO DRZEWIEJ BYWA£O SPACER Z PTTK PO PIASECZNIE

Spacer z przewodnikiem po Piasecznie, to nie tylko okazja do lepszego poznania Piaseczna, ale również do spotkania i spaceru z aparatem w ręku. W kwietniu i maju, będą kolejne edycje konkursów fotograficznych, których tematy są ściśle powiązane z Piasecznem: kwiecień 2011 - Portret Piaseczna - interpretacja dowolna oraz maj 2011 - Sakralna strona Piaseczna - Amen. Jeżeli nie macie okazji do spacerów z aparatem po Piasecznie, a chcielibyście wysłać swoje zdjęcie na konkurs fotograficzny, to w sobotę - macie okazję!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 marca 2011, 00:00,

Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny TRAPER iraz szkolne koła turystyczne w ZS 2, ZS 3, ZS 4 zapraszają na TENEROW¡ GRę HISTORYCZN¡. Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową, to ciekawa propozycja na najbliższą sobotę 19 marca 2011 roku. Zbiórka o godz. 9.00 przy Tężni. Celem imprezy jest integracja mieszkańców i aktywny wypoczynek. Więcej informacji na temat Terenowej Gry Historycznej, można przeczytać na stronie internetowej: www.konstancinjeziorna.pl Zapraszamy do udziału.

Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna