Informacje23 lipca 2014, 20:08,

IV ekospływ kajakowy rzeką Jeziorką zakończony sukcesem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dziękuję wszystkim za udział w ekospływie! Tym razem popłynęliśmy w zespole 10-cio kajakowym, a naszym „łupem” padło 5 opon (w tym 1 od ciężarówki), 15 worków pełnych śmieci, a także wózek dziecięcy, felga od auta, zderzak i bęben od pralki. Podsumowując dotychczas w ekospływach wzięło udział już 100 osób, a z rzeki wydobyliśmy 145 worków i kubłów pełnych śmieci, 25 opon samochodowych (18 osobowe, 7 od ciężarówek – każda taka opona waży ok 70 kg), wiele części samochodowych – kokpity, zderzaki, felgi, liczne elementy garderoby, oraz AGD: miski, wiadra, beczki, skrzynki, butle, krzesła, fotel, bęben od pralki, wózek dziecięcy a nawet … lodówkę. Jest to doskonały przykład na to, że razem można wiele zdziałać, a „czyn społeczny” to nie przeżytek PRLu.

IV ekospływ kajakowy rzeką Jeziorką zakończony sukcesem

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Do zobaczenia na kolejnym ekospływie! Zdjęcia: www.facebook.com/media

Krzysztof Bajkowski

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 lipca 2014, 16:00,

Denis Żdanow zagra koncert letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert letni, podczas którego wystąpi DENIS ŻDANOW. Koncert odbędzie się 27 lipca 2014 roku o godz. 16.00 w Amfiteatrze, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Denisa Żdanow.

Denis Żdanow zagra koncert letni w Konstancinie-Jeziornie

DENIS ŻDANOW jest pianistą wszechstronnym, występuje jako solista i kameralista, jest laureatem międzynarodowych konkursów pianistycznych min. I nagrody w 56. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Maria Canals Piano Competition” w Barcelonie w 2010r. , I nagrody w II Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Halina Czerny- Stefańska in Memoriam” w Poznaniu w 2011r . I nagrody w VII Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów „Artur Rubinstein in Memoriam” w Bydgoszczy 2007 I nagrody i nagrody specjalnej w XIX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Roma- Chopin Prize” w Rzymie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie