Informacje4 kwietnia 2008, 00:00,

Informacje z Centrum Medycznego Puławska Piaseczno

Rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Medycznym Puławska Piaseczno. Na łamach naszego prywatnego serwisu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, będą umieszczane informacje i aktualności z życia Centrum Medycznego Puławska, które jest największą w gminie Piaseczno firmą oferującą kompleksowe usługi medyczne firmom, instytucjom i osobom indywidualnym. Doskonale wiemy jak ważne jest zdrowie każdego z nas, dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z aktualnościami Centrum Medycznego Puławska.

Centrum Medycznego Puławska

Z sercem nie ma żartów, dlatego skorzystaj z konsultacji kardiologicznej w Centrum Medycznym Puławska, wykonaj badanie ECHO SERCA lub badanie EKG metodą Holtera w atrakcyjnych rynkowo cenach.

W dniu 19 kwietnia 2008 roku Centrum Medyczne Puławska, zaprasza Rodziców ze swoimi pociechami na BEZP£ATNE konsultacje lekarzy specjalistów dziecięcych: alergologa, dermatologa, okulisty, laryngologa, ortopedy, logopedy, stomatologa (przegląd). Zapisy pod nr tel: (022) 737 50 50

Informujemy, że Centrum Medyczne Puławska zakupiło jeden z najnowocześniejszych na rynku aparat USG. Aparat japońskiej produkcji ALOKA 4000 SSV to bardzo dokładne, precyzyjne narzędzie do diagnostyki ogólnej, ginekologicznej, w tym najnowocześniejsze obrazowanie ciąży w każdym jej okresie.

W dniu 21 kwietnia 2008 roku, każdy Pacjent korzystający z konsultacji alergologicznej u dr Leszka Olchowika w Centrum Medycznym Puławska, otrzyma możliwość BEZP£ATNEGO wypróbowania inhalatorów najnowszej generacji.

Już niedługo lato! Zaszczep siebie i swoich najbliższych przeciwko chorobom wywoływanym ukąszeniami kleszczy. Do końca kwietnia 2008 roku, szczepionki w Centrum Medycznym Puławska w PROMOCYJNEJ cenie 80 zł. Skorzystaj już dziś!!! Więcej informacji na temat usług Centrum Medycznego, możecie przeczytać na stronie internetowej Centrum Medycznego: www.cmpulawska.com.pl

CENTRUM MEDYCZNE PU£AWSKA
ul. Puławska 33

tel.: (022) 737-50-50 lub 737-50-60
e-mail: info@cmpulawska.com.pl
strona:www.cmpulawska.com.pl

Godziny pracy Centrum Medycznego Puławska:
poniedziałek-piątek: 8:00-20:00
sobota: 9:00-14:00
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje1 kwietnia 2008, 00:00,

W PIASECZNIE POWSTANIE STADION NARODOWY

W kwietniu 2007 roku z ust prezydenta UEFA Michel Platini dowiedzieliśmy się, że to właśnie Polska i Ukraina zastała gospodarzem piłkarskich Mistrzostw Europy Euro 2012. Przed Polską, jak również m.in. przed Warszawą pojawiło się nie lada wyzwanie: wybudowanie Stadionu Narodowego. O organizacji EURO 2012 w Polsce rozmawiamy na naszym forum e-mieszkańców: Polska i Ukraina gospodarzem Euro2012.

STADION NARODOWY NA EURO 2012 POWSTANIE W PIASECZNIE

W związku z tym, że pojawiły się problemy z wywłaszczeniem terenu w Warszawie, to zadanie zostało powierzone naszej Gminie Piaseczno. Zapadła decyzja, że STADION NARODOWY POWSTANIE W PIASECZNIE! Bogdan Zieliński (wiceprezes KS Piaseczno) w rozmowie z TV PIASECZNO powiedział, że decyzja zaskoczyła wszystkich, jednak zarówno władze Klubu KS Piaseczno, jak również władze samorządowe postarają się sprostać wyzwaniu, bo wszystkim zależy na promocji naszego regionu. W Piasecznie mamy już stadion, który należy tylko delikatnie rozbudować...

Zachęcam wszystkich do obejrzenia specjalnego reportażu pod tytułem: STADION NARODOWY W PIASECZNIE, który przygotowała TV Piaseczno: www.tvpiaseczno.pl Obejrzyj film i już dziś zacznij szykować się na mecze EURO 2012 w Piasecznie. Jutro następne wywiady i komentarze władz i mieszkańców na temat tej sensacyjnej informacji. Napisz na naszym forum e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego co o tym myślisz: Stadion Narodowy w Piasecznie nowy reportaż TV Piaseczno. Przed Piasecznem jest na pewno ogromne wyzwanie! Czy to dobra lokalizacja na Stadion Narodowy? Czy Piaseczno podoła temu zadaniu? Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno