Informacje28 maja 2008, 00:00,

Impreza Integracja Rewelacja w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno oraz 5 największych szkół ponadgimnazjalnych w powiecie piaseczyńskim, zapraszają na imprezę INTEGRACJA REWELACJA, która odbędzie się 30 maja 2008 roku, od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. Wejście na imprezę za okazaniem legitymacji szkolnej: 5 zł, natomiast pozostali płacą 10 zł. Serdecznie zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja do Klubu Kino w Piasecznie!

Impreza Integracja Rewelacja w Klubie Kino Piaseczno

Impreza Integracja Rewelacja w piaseczyńskim Klubie Kino, to najlepsza impreza dla najlepszych szkół średnich w powiecie piaseczyńskim (również tegorocznych maturzystów): LO Chyliczkowska, Kurnik, Górka, Wiadukt, Cyrk. Podczas piątkowej imprezy Integracja Rewelacja, zagra MARTIN ROSA. Celem imprezy jest integracja! Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Informację o imprezie oraz plakat, otrzymaliśmy mailem od jednego z mieszkańców Piaseczna. Zapraszamy na imprezę!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 maja 2008, 00:00,

DZIEń RODZINY w Szkole Podstawowej w Zalesiu Dolnym

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Zalesiu Dolnym, zaprasza serdecznie na DZIEń RODZINY, który odbędzie się w najbliższą sobotę 31 maja 2008 roku w godzinach od 10:00 do 14:00. Szkoła znajduje się przy Aleji Kasztanów 12, Zalesie Dolne. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. Informację na temat imprezy otrzymaliśmy ze Szkoły Podstawowej nr 2, o której więcej informacji możecie przeczytać na szkolnej stronie internetowej: www.krauzowka.kapati.net Serdecznie zapraszamy na Dzień Rodziny w Szkole Podstawowa nr 2 w Zalesiu Dolnym.

Dzień Rodziny w Krauzówce Zalesie Dolne program imprezy:

10:00 Powitanie gości i przemówienie Pani Dyrektor Szkoły.
10:10 Występ klasy V (a, b, c) z okazji Dnia Matki.
10:40 Konkurs bajek Teatru Gagatki Beatki.
Zabawy sportowe dla klas IV i VI oraz rodziców.
11:15 Występ klasy II (a, b, c) z okazji Dnia Matki.
12:00 Aukcje prac uczniów szkoły.
12:45 Tańce klas III.
13:00 Zabawy sportowe dla uczniów klas 0-III i rodziców.
13:15 Występ kabaretu.
13:30 Koncert zespołu Ostatnie takie Trio.
14:00 Zakończenie imprezy Dzień Rodziny w Zalesiu Dolnym.
Przez całą imprezę będzie działał sklepik Samorządu Uczniowskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno