Informacje4 marca 2007, 00:00,

III Memoriał im. Marcina Rowińskiego w piłce nożnej

Wczoraj (3 marca 2007) w hali sportowej w £azach, przy ul. Ks. Słojewskiego 1 odbył się III Memoriał im. Marcina Rowińskiego w piłce nożnej. Był to turniej piłkarski chłopców rocznik 1994 i młodszych, upamiętniający Marcina Rowińskiego - twórcę Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej w Nowej Iwicznej.

Turniej piłkarski zorganizował Wójt Gminy Lesznowola, oraz UKS Iwiczna (Uczniowski Klub Sportowy). Wystartowało 12 drużyn rocznika '94. Gościem turnieju był £ukasz Fabjański (bramkarz Legii Warszawa).

informacja na forum: III turniej im. Marcina Rowińskiego
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje4 marca 2007, 00:00,

Kraina Uśmiechu - sala zabaw dla dzieci w Górze Kalwarii

W Górze Kalwarii otwarta została sala zabaw dla dzieci: Kraina Uśmiechu. Nowa inwestycja w naszym mieście: Kraina Uśmiechu przyjmuje dzieci do 12 roku życia i oferuje: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, kącik dla malucha + miejsce do przewijania najmłodszych, sale urodzinowe, mini barek, slajdowisko (wtorek i sobota o 16:30) w cenie biletu, oraz baju - bajanie (czwartek i niedziela o 16:30) w cenie biletu.

Sala Zabaw Kraina Uśmiechu mieści się nad supermarketem sieci LD (wspólne wejście). Adres: ul. Pijarska 63 tel. 022 717 82 01. Przy sklepie jest parking i przystanek PKS.

Ceny w sali zabaw Kraina Uśmiechu:
pon. - pt. 8 zł/godz.; 13 zł/bez ograniczeń
sob. - niedz. i święta odpowiednio 9 i 15 zł

rozmowa na forum: Kraina Uśmiechu - sala zabaw dla dzieci
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria