Informacje4 marca 2007, 00:00,

Kraina Uśmiechu - sala zabaw dla dzieci w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Górze Kalwarii otwarta została sala zabaw dla dzieci: Kraina Uśmiechu. Nowa inwestycja w naszym mieście: Kraina Uśmiechu przyjmuje dzieci do 12 roku życia i oferuje: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, kącik dla malucha + miejsce do przewijania najmłodszych, sale urodzinowe, mini barek, slajdowisko (wtorek i sobota o 16:30) w cenie biletu, oraz baju - bajanie (czwartek i niedziela o 16:30) w cenie biletu.

Sala Zabaw Kraina Uśmiechu mieści się nad supermarketem sieci LD (wspólne wejście). Adres: ul. Pijarska 63 tel. 022 717 82 01. Przy sklepie jest parking i przystanek PKS.

Ceny w sali zabaw Kraina Uśmiechu:
pon. - pt. 8 zł/godz.; 13 zł/bez ograniczeń
sob. - niedz. i święta odpowiednio 9 i 15 zł

rozmowa na forum: Kraina Uśmiechu - sala zabaw dla dzieci
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje4 marca 2007, 00:00,

Góra Kalwaria: zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

DLA DZIECI: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza nabór do taneczno-wokalnego zespołu ludowego. Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat, które chcą się razem bawić, tańczyć i śpiewać, wspólnie wyjeżdżać na festiwale, zwiedzać i poznawać świat! Zajęcia poprowadzi Instruktor Tańca Ludowego (dyplom z wynikiem celującym) solistka Zespołu Pieśni i Tańca WARSZAWIANKA, Pani Klaudia Józefowicz. Zgłoszenia, zapytania i informacje: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Ks. Sajny 14, 05 - 530 Góra Kalwaria, e-mail: kino@mgk.pl, tel. 727 31 04.

DLA WSZYSTKICH: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na zajęcia z:
- capoeiry (wznowienie) - w soboty o godz. 10:00 w sali gimnastycznej LO. Zajęcia poprowadzi instruktorka, Dominika Rembelska z Capoeira Baribazu Polska. Uczestnictwo jest bezpłatne.
- z jogi - we wtorki (16:45) i czwartki (16:30) w przedszkolu nr 3 przy ul. Dominikańskiej. Koszt miesięczny: 80 zł

DLA DOROS£YCH: Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie Panie na zajęcia, na których będzie można nauczyć się, jak zrobić unikalną biżuterię własnego pomysłu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 marca, godz.16:30 w Communio Graphis, ul. Pijarska 40 (vis a vis bramy do Domu Pomocy Społecznej).

źródło: gorakalwaria.net
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie