Informacje4 marca 2007, 00:00,

Góra Kalwaria: zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

DLA DZIECI: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza nabór do taneczno-wokalnego zespołu ludowego. Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat, które chcą się razem bawić, tańczyć i śpiewać, wspólnie wyjeżdżać na festiwale, zwiedzać i poznawać świat! Zajęcia poprowadzi Instruktor Tańca Ludowego (dyplom z wynikiem celującym) solistka Zespołu Pieśni i Tańca WARSZAWIANKA, Pani Klaudia Józefowicz. Zgłoszenia, zapytania i informacje: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Ks. Sajny 14, 05 - 530 Góra Kalwaria, e-mail: kino@mgk.pl, tel. 727 31 04.

DLA WSZYSTKICH: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na zajęcia z:
- capoeiry (wznowienie) - w soboty o godz. 10:00 w sali gimnastycznej LO. Zajęcia poprowadzi instruktorka, Dominika Rembelska z Capoeira Baribazu Polska. Uczestnictwo jest bezpłatne.
- z jogi - we wtorki (16:45) i czwartki (16:30) w przedszkolu nr 3 przy ul. Dominikańskiej. Koszt miesięczny: 80 zł

DLA DOROS£YCH: Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie Panie na zajęcia, na których będzie można nauczyć się, jak zrobić unikalną biżuterię własnego pomysłu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 marca, godz.16:30 w Communio Graphis, ul. Pijarska 40 (vis a vis bramy do Domu Pomocy Społecznej).

źródło: gorakalwaria.net
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje5 marca 2007, 00:00,

Gmina Piaseczno poszukuje inwestora

Przeglądałem dzisiaj oficjalną stronę internetową Gminy Piaseczno: Zamieszkaj, Zainwestuj, Wypoczywaj! i znalazłem tam informację o tym, że Piaseczno poszukuje inwestora, zainteresowanego budową kompleksu usługowo - hotelowo - rozrywkowego. Nasza Gmina Piaseczno chciałaby przeznaczyć na ten cel działkę z uregulowanym stanem prawnym o powierzchni 7 305 m2, położoną przy ul. Puławskiej w sąsiedztwie centrum handlowego Auchan i centrum wyprzedaży Fashion House oraz projektowanego Urzędu Skarbowego.

Miejsce na inwestycję w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Zainteresowanych Gmina Piaseczno zaprasza do kontaktu z Biurem Promocji i Informacji Gminy Piaseczno, e-mail: urzad@piaseczno.eu, tel. 022 70 17 650.

źródło informacji + zdjęcie: www.piaseczno.eu

Może ktoś zainteresuje się tym terenem i powstanie ciekawe miejsce rozrywkowo - usługowe. Jeżeli ktoś z Was ma na ten temat świeże informacje, lub ciekawostki to zapraszam do napisania nam tego w komentarzu, lub wysłania maila z informacją na adres redakcji prywatnego serwisu informacyjnego: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński