Informacje28 września 2013, 00:00,

Harmonogram postoju mammobusów na terenie powiatu piaseczyńskiego 30.09 - 6.10.2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 30 września - 6 października 2013 r. mammobusy odwiedzą na Mazowszu czternaście powiatów: grodziski, kozienicki, legionowski, miński, mławski, nowodworski, ostrołęcki, piaseczyński, płocki, pułtuski, radomski, sierpecki, sochaczewski i warszawski zachodni. Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w ramach Programu profilaktyki raka piersi! Informacja prasowa na temat postoju mammobusów. (.pdf)

Harmonogram postoju mammobusów na terenie powiatu piaseczyńskiego w dn. 23-25 września

Data i miejsce postoju oraz godziny przyjęć powiat piaseczyński:
30 września, ul. Szkolna 6 w Lesznowoli, w godzinach 10.00-18.00
4 października, ul. Nadrzeczna 3b w Wólce Kosowskiej, w godzinach 9.00-17.00
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje28 września 2013, 00:00,

Powstał przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki - 400 km szlaków w jednym tomie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki, które od początku roku realizuje projekt związany z wyznaczeniem, oznakowaniem i promocją szlaków rowerowych w dolinie rzeki Jeziorki oddaje mieszkańcom i turystom przewodnik rowerowy po Krainie, który ukazał się przed kilkoma dniami. Prace nad jego powstaniem trwały ponad 3 miesiące. Na 113 stronach dowiemy się dokładnie o przebiegu wszystkich 18 szlaków rowerowych. Z założenia ma być on dla rowerzystów wsparciem w poruszaniu się po oznakowanych w terenie rowerowych trasach czy też w zaplanowaniu rowerowej eskapady.

Powstał przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki - 400 km szlaków w jednym tomie

W opracowaniu znalazły się także liczne mapy, które zapewne będą pomocne przy poruszaniu się po ponad 400 km wyznaczonych trasach rowerowych. W przewodniku możemy także poczytać o wszystkich atrakcjach znajdujących się w dolinie rzeki Jeziorki. Szczegółowym opisom zabytkowych miast, zabytków architektury i turystycznych miejsc wartych odwiedzenia towarzyszą liczne barwne fotografie. Poza tym zebrano wszystkie informacje dotyczące lokali gastronomicznych, miejsc noclegowych, gospodarstw agroturystycznych, stadnin konnych, a także serwisów rowerowych, jakie znajdują się na obszarze 10 gmin. Warto nadmienić, że na obszarze tym mieszka blisko 220 000 mieszkańców, a liczba turystów odwiedzających ten podwarszawski zakątek systematycznie rośnie. Przewodnik ukazał się w nakładzie 3000 egzemplarzy. Na zlecenie Stowarzyszenia wydało go wydawnictwo Daunpol z Warszawy. Dla rowerzystów, mieszkańców Krainy Jeziorki będzie od dostępny bezpłatnie w wydziałach / referatach zajmujących się promocją w urzędach gmin będących członkami Stowarzyszenia, a także odpłatnie będzie go można już niebawem dostać w sprzedaży wysyłkowej na stronie internetowej wydawnictwa Daunpol www.daunpol-pilot.com.pl

Powstał przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki - 400 km szlaków w jednym tomie
autor/źródło: Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie