Informacje16 września 2017, 07:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym w hali GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wraz z rozpoczynającym się sezonem sportowym powracają rozgrywki cyklu “Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Pierwsze zawody już 16 września na hali GOSiR Piaseczno. Nadchodząca edycja będzie jubileuszowa, zawody będą odbywać się dwudziesty raz z rzędu. To sprawia, że zawody rozgrywane w Piasecznie są zawodami z najdłuższą historią na Mazowszu, a być może w całym kraju. W zeszłym roku turniej przyjął zupełnie nową formułę, pojawiły się atrakcyjne nagrody, warsztaty i szkolenia oraz spotkania z najlepszymi tenisistami stołowymi. Wszystko to sprawiło, że łącznie w zawodach udział wzięło prawie 350 uczestników. Po sukcesie dziewiętnastej edycji organizatorzy nie zwalniają tempa i w tym roku chcą przyciągnąć do Piaseczna jeszcze większą liczbę osób lubiących grać w tenisa stołowego.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM W HALI GOSIR PIASECZNO

Co przygotowaliśmy dla zawodników? Oprócz możliwości rywalizacji przy ping-pongowych stołach na uczestników czeka szereg dodatkowych atrakcji. Podobnie jak w zeszłym roku co miesiąc w Piasecznie będziemy mogli spotkać się z utytułowanymi zawodnikami, którzy zaprezentują swoje umiejętności oraz wręczą nagrody najlepszym graczom. Nowością będą indywidualne treningi z “mistrzami”. Podczas każdego turnieju odbędzie się losowanie nagród, w którym oprócz nagród rzeczowych będzie można wylosować 30-minutowy trening z gościem specjalnym turnieju. A plany dotyczące gości są równie ambitne jak w poprzedniej edycji, kiedy gościliśmy m.in. Mistrzów Polski z lat 2016, 2017, złotego medalistę Igrzysk Parolimpijskich czy uczestników Mistrzostw Świata w ping-pongu. Ponadto turniejom towarzyszyć będą warsztaty z zakresu psychologii sportu dla rodziców. Podczas darmowych spotkań, prowadzonych przez psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Jagodę Smoleńską rodzice będą mogli dowiedzieć w jaki sposób wspierać w sportowym rozwoju swoje dzieci. Pierwsze zawody odbędą się w sali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie 16 września. Start rozgrywek zaplanowano na godz. 10:00, zapisy od godz. 9:00 do 9:30. Gościem specjalnym turnieju będzie Mistrz Polski 2016, Tomasz Lewandowski. Pula nagród w tym turnieju to ponad 2000 zł.

Turniej współfinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Kiedy: 16 września 2017. Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Początek turnieju kategorii Kobiet, Dzieci, Juniorów, Mężczyzn o godzinie 10:00, zgłoszenia do 9:30. Początek turnieju kategorii OPEN o godzinie 13:00, zgłoszenia do 12:30

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 września 2017, 06:00,

Lotto Poland Bike Marathon zawita do Konstancina-Jeziorny 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już po raz czwarty Lotto Poland Bike Marathon zawita do Konstancina-Jeziorny. Zapraszamy 17 września do Parku Zdrojowego. Gwarantowane niezapomniane sportowe emocje. Każda edycja imprezy przyciąga tłumy. W ubiegłym roku na starcie stanęło blisko tysiąc miłośników jednośladów. W tym roku z pewnością nie będzie inaczej, ponieważ Lotto Poland Bike Marathon na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń rowerowych w Polsce. – Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu wracamy za każdym razem z dużą radością – przyznaje Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. – Wyścigi będą przebiegać po trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To wymarzony teren do rowerowej rekreacji.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAWITA DO KONSTANCINA-JEZIORNY 2017

Do Konstancina-Jeziorny zapraszamy już 17 września. W wyścigu wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask. Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach: MAX (61 km), MINI (33 km) oraz FAN (9 km – dla uczniów szkół podstawowych są to otwarte mistrzostwa Konstancina-Jeziorny). Dodatkową atrakcją będzie rowerowe miasteczko zlokalizowane w Parku Zdrojowym oraz wyścigi dla dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat. LOTTO Poland Bike Marathon organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, profesjonalnym sklepem i serwisem rowerowym ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAWITA DO KONSTANCINA-JEZIORNY 2017

BIURO ZAWODÓW: Konstancin-Jeziorna, Park Zdrojowy (Miasteczko Poland Bike)
16 września (sobota) w godz. 17.00-19.00 / 17 września (niedziela) w godz. 8.30-11.00 (dystans FAN) i w godz. 8.30-12.00 (dystanse MINI i MAX)

LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAWITA DO KONSTANCINA-JEZIORNY 2017

PROGRAM ZAWODÓW LOTTO POLAND BIKE MARATHON:
8.30-11.00 Zapisy w biurze zawodów (dystans FAN)
8.30-12.00 Zapisy w biurze zawodów (dystanse MINI i MAX)
9.00-10.30 Zapisy w Chatce Małolatka (dystans Mini Cross)
10.45 Start Mini Cross (2-4 i 5-6 lat) na terenie Miasteczka Poland Bike
11.10 Ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN (sektor I – rocznik 2003-2004, sektor II – rocznik 2005-2006, sektor III – rocznik 2007-2008, sektor IV rocznik 2009-2010)
11.15 Start dystansu FAN (9 km)
12.20 Ustawianie zawodników w sektorach (I-X) na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 Start dystansów MAX (61 km) i MINI (33 km)
13.00 Dekoracja dystansów FAN i Mini Cross
15.30 Dekoracja dystansów MINI i MAX

LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAWITA DO KONSTANCINA-JEZIORNY 2017

W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego ABSOLUTE BIKES. Dla wszystkich uczestników – bufety na trasie z izotonikami KOMODO i w Miasteczku Poland Bike („kolarski makaron”, ciasta, owoce, napoje itp.). Dla dzieci – rowerowa strefa SUPERIOR FLY KIDS oraz Chatka Małolatka z malowaniem buziek.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAWITA DO KONSTANCINA-JEZIORNY 2017

Szczegóły na stronie internetowej: www.polandbike.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie