Informacje6 stycznia 2018, 08:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym w GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 stycznia 2018 roku odbędzie się Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie - sala GOSiR Piaseczno. Organizator: Uczniowski Klub Sportowy RETURN Piaseczno.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM W GOSIR PIASECZNO

Tradycyjnie w Piasecznie nie zabraknie atrakcyjnych nagród dla najlepszych oraz loterii numerków. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz 30-minutowego treningu z obecnym Wicemistrzem Polski, Markiem Badowskim. To właśnie wychowanek UKS Return Piaseczno będzie gościem specjalnym zawodów. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli możliwość zagrania z “Banym”, a jeden szczęśliwiec zmierzy się z nim w treningu jeden na jednego.

Turniej rozegrany zostanie w pięciu kategoriach:
Dzieci (dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze)
Juniorzy (dzieci urodzone w roku 2005 i starsze)
Kobiety (kobiety i dziewczyny)
Mężczyźni (mężczyźni powyżej 18 roku życia)
Open (wszyscy zawodnicy - także Ci z licencją PZTS)

Godziny zawodów Grand Prix Piaseczna:
Kategorie Dzieci, Juniorów i Mężczyzn rozpoczynają zmagania o godzinie 10:00 - zgłoszenia do 9:30
Kategoria Kobiet rozpoczyna turniej o godzinie 11:00 - zgłoszenia do 10:30
Kategoria Open rozpoczyna turniej o godzinie 13:00 - zgłoszenia do 12:30

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 stycznia 2018, 17:00,

Ewa Szejner Klub Kobiet Kreatywnych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nowy Rok przynosi noworoczne postanowienia i plany. Jeśli Twoim planem jest działanie, integracja i poszerzanie horyzontów, już 9 stycznia 2018 roku, o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Kobiet Kreatywnych do Przystanku Kultura (Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie). Gościem najbliższego spotkania KKK, będzie Ewa Szejner - certyfikowany negocjator biznesowy i doradca w dziedzinie negocjacji. Jest autorką książki Negocjuj, kobieto!. Tematem spotkania będą więc negocjacje - jak je skutecznie prowadzić, również w życiu codziennym, nie tylko w pracy. Jak z kobiecości zrobić atut? Jak zmieniać sytuację, w której czujemy się niekomfortowo? Poznamy zasady negocjacji, mity negocjacyjne, style i techniki negocjacji. Wstęp 10 zł. Zapraszamy na spotkanie z Ewą Szejner.

EWA SZEJNER KLUB KOBIET KREATYWNYCH

Klub Kobiet Kreatywnych w Piasecznie, działający już prawie pięć lat, jest przyjaznym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Naszą misją jest tworzenie ciekawej, kobiecej przestrzeni, w której każda z nas będzie na równi członkinią, jak i gospodynią i w której po prostu będzie czuła się dobrze. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w godz. 18:00-20:00 i są płatne 10 zł.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie