Informacje17 marca 2008, 00:00,

Gminna Biblioteka Publiczna w Mysiadle została otwarta

Informuję, że nastąpiło uroczyste otwarcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Mysiadle. W ramach prac adaptacyjnych wykonano: czytelnię internetową, pokój cichej pracy, bibliotekę, czytelnię, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalne, W.C. dla pracowników, W.C. dla osób niepełnosprawnych i korzystających z biblioteki. Biblioteka Publiczna w Mysiadle Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli znajduje się przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle.

Biblioteka Publiczna w Mysiadle

Biblioteka Publiczna w Mysiadle, jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00. W uzupełnieniu dodam, że ruszyły również prace adaptacyjne pomieszczeń usytuowanych na parterze budynku zlokalizowanego przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle na potrzeby Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola. Serdecznie zachęcam do korzystania z nowo otwartej Biblioteki Publicznej w Mysiadle.
autor/źródło: Marcin KANIA - Radny Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl
Tematy:Lesznowola

Informacje17 marca 2008, 00:00,

MIŚ Przegląd Wierszy Jana Brzechwy w Górze Kalwarii

Warsztaty Teatralne prowadzone przez aktora Grzegorza Emanuela, działające pod skrzydłem Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na MA£Y PRZEGL¡D WIERSZY JANA BRZECHWY - MIŚ. Przegląd wierszy w Góra Kalwarii, ma charakter roboczy i otwarty, a wstęp jest wolny. Informacja o przeglądzie wierszy Miś, pochodzi z serwisu GóraKalwaria.net (współpracują z nami).

MIŚ Mały Przegląd Wierszy Jana Brzechwy

MIŚ Mały Przegląd Wierszy Jana Brzechwy, odbędzie się we wtorek 18 marca 2008 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Patronat medialny nad imprezą objął portal młodzi dla mieszkańców GóraKalwaria.net. Zapraszamy na Przegląd Wierszy Miś do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA