Informacje25 lutego 2018, 09:00,

Filmowy Poranek w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 lutego 2018 roku o godz. 10.00 zapraszamy na Filmowy Poranek w Górze Kalwarii. Miejsce: Kino Uciecha, Sajny 14, Góra Kalwaria. Wstęp wolny! Tytuł filmu dostępny po dołączeniu do grupy Darmowe seanse w Kinie Uciecha na Facebooku. Zapraszamy na Filmowy Poranek.

FILMOWY PORANEK W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 lutego 2018, 17:00,

ADAMM spektakl teatralny w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 lutego 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl teatralny pt. ADAMM. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Bilety 15 zł./os. do nabycia przed spektaklem - sprzedaż rusza o godz. 17.30. Ilość miejsc siedzących ograniczona. Występują: Iwona Manista-Kutryś i Tomasz Kłujszo. Reżyseria: Ewa Kłujszo. Scenografia: Sylwia Wyszkowska i Jan Drewicz. Muzyka: Tomasz Kłujszo.

ADAMM SPEKTAKL TEATRALNY W STAREJ IWICZNEJ

ADAMM - rzeczywistość małżeństwa z długim stażem. Ona – roztrzepana, odrobinę przewrażliwiona, narzekająca pani domu, i On – pracoholik, toksycznie związany z matką, przyziemnie skupiony na trzech najważniejszych dla siebie czynnościach: jedzeniu, spaniu i seksie. Oboje codziennie mierzą się z prozą życia, obcością i samotnością, a mimo to odgrywają swoją komedię. Wtedy Ona decyduje się sprowadzić ADAMMa… Czy ADAMM naprawdę okaże się niezawodny i pomoże wskrzesić dawną miłość? Zobaczcie sami. Pierwowzorem scenariusza jest II akt komedii słynnego nowojorskiego dramatopisarza Murray’a Schisgala Twice Around the Park. Osnowa fabularna oryginału oraz język postaci zostały dopasowane do polskich realiów, przez co portrety bohaterów są nam bliższe. Dowcipne dialogi, cięte riposty, komizm sytuacyjny a także liryzm wspomnień, odkrywane tajemnice i przeżywane dramaty w kontekście wojny damsko-męskiej oraz poważnych pytań o miłość i samotność w związku tworzą ciekawą mieszankę. Serdecznie zapraszamy na komedię małżeńską. W rolach głównych Ona i On, a to już czasem wystarczy by zadziało się coś ciekawego. Zapraszamy!

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie