Informacje12 czerwca 2013, 00:00,

FESTYN RODZINNY W UWIELINACH zaproszenie

Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uwielinach, serdecznie zapraszają na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca 2013 roku w godz. 14.00-23.00, na terenie szkół. Organizatorzy informują, że na wszystkich gości czeka moc atrakcji i niespodzianek.
FESTYN RODZINNY W UWIELINACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje13 czerwca 2013, 00:00,

Firmy JARPER Sp. z o.o. oraz P.H.U. LEKARO odbiorą odpady komunalne w Gminie Piaseczno

Gmina Piaseczno wyłoniła w przetargu dwie firmy, które będą odpowiedzialne za odbiór odpadów komunalnych na jej terenie. Zadanie zrealizują spółki z ponad 20-letnim doświadczeniem: Jarper Sp. z o.o. oraz P.H.U. Lekaro. W celu maksymalizacji efektywności odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości Gmina Piaseczno została podzielona na trzy sektory:

JARPER SP. Z O.O. ORAZ P.H.U. LEKARO ODBIOR¡ ODPADY W GMINIE PIASECZNO

1. Sektor I (obsługiwany przez firmę Jarper Sp. z o.o. ): Obejmuje obszar sołectw Antoninów - Kuleszówka, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Głosków Letnisko, Głosków, Gołków, Henryków Urocze, Kamionka, Mieszkowo, Robercin, Runów, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Pracka, Złotokłos oraz obszar miasta Piaseczno na zachód od linii kolejowej Warszawa – Radom.
2. Sektor II (P.H.U. Lekaro): Obejmuje obszar sołectw Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Grochowa – Pęchery, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, £biska, Orzeszyn Pilawa, Siedliska, Wólka Kozodawska, Zalesie Górne, żabieniec.
3. Sektor III (Jarper Sp. z o.o.): Obejmuje obszar sołectw Julianów i Józefosław oraz obszar miasta Piaseczno na wschód od linii kolejowej Warszawa – Radom.

JARPER SP. Z O.O. ORAZ P.H.U. LEKARO ODBIOR¡ ODPADY W GMINIE PIASECZNO

Szczegółowy zakres terytorialny, mapę sektorów oraz oznaczenia sektorów określa załącznik nr 1 do uchwały Rady Gminy w sprawie podziału Gminy Piaseczno na sektory (mapa sektorów)

Firma JARPER Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1993 roku w zakresie wywozu nieczystości stałych i płynnych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, ciesząca się zaufaniem kontrahentów. Jej siedziba znajduje się na terenie powiatu piaseczyńskiego – w Wólce Kosowskiej.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lekaro jest również firmą specjalizującą się w wywozie nieczystości płynnych i stałych. Świadczy usługi komunalne na rynku warszawskim oraz na terenie województwa mazowieckiego od 23 lat. Siedziba firmy znajduje się w powiecie otwockim.
autor/źródło: Wydział Gospodarki Odpadami UMiG PIaseczno