Informacje24 maja 2007, 00:00,

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Piasecznie

24 maja 2007 roku o godzinie 10:00 w Domu Parafialnym przy Kościele Świętej Anny w Piasecznie odbędzie się XIII Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w kategorii dziecięcej. Informację otrzymaliśmy od mieszkańca Piaseczna, za którą serdecznie dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje25 maja 2007, 00:00,

Atrakcje na Dzień Dziecka w Klubie Dziecka w Piasecznie

W zawiązku z nadchodzącym Dniem Dziecka - Klub Dziecka przygotował dla dzieci liczne atrakcje. Klub Dziecka zaprasza 1 czerwca 2007 roku, na godzinę 17:30 do Klubu, gdzie na dzieci czekać będą liczne atrakcje: zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buzi itp. Świętujcie Dzień Dziecka razem z Klubem Dziecka w Piasecznie, który znajduje się przy ulicy Okrężnej 52. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: (022) 750 64 84 lub 0609 806 484. Klub Dziecka serdecznie zaprasza!

Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno