Informacje25 maja 2007, 00:00,

Atrakcje na Dzień Dziecka w Klubie Dziecka w Piasecznie

W zawiązku z nadchodzącym Dniem Dziecka - Klub Dziecka przygotował dla dzieci liczne atrakcje. Klub Dziecka zaprasza 1 czerwca 2007 roku, na godzinę 17:30 do Klubu, gdzie na dzieci czekać będą liczne atrakcje: zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buzi itp. Świętujcie Dzień Dziecka razem z Klubem Dziecka w Piasecznie, który znajduje się przy ulicy Okrężnej 52. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: (022) 750 64 84 lub 0609 806 484. Klub Dziecka serdecznie zaprasza!

Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje25 maja 2007, 00:00,

Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie, który odbędzie się w niedzielę 3 czerwca 2007 roku w godzinach od 12:00 do 21:00, przy ulicy Chyliczkowskiej. Organizatorem pikniku jest: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, natomiast współorganizatorem jest: Związek Harcerstwa Polskiego (Hufiec Piaseczno), Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym, Cech Rzemiosł Różnych w Piasecznie oraz Centrum Medyczne Puławska w Piasecznie.

Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Program Pikniku Rodzinnego w Parku Miejskim w Piasecznie:
1. Plac Piłsudskiego godzina 12:15 – koncert Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej.
2. Scena w Parku Miejskim:
Godzina 12:00 – koncert zespołu Train;
Godzina 13:00 – występy: zuchów i harcerzy z piaseczyńskiego Hufca ZHP, zespołu uczniów szkoły w £biskach, program Prywatne Przedszkole Smyk z Zalesia Dolnego;
Godzina 14:00 – Cudaki, zwierzaki i inne baloniaki – show dla dzieci;
Godzina 15:00 – blok Ośrodka Kultury: zespół wokalno – taneczny, pokazy Klubu Sportowego Grawitacja;
Godzina 16:00 – Bliźniaczki z jednej paczki – program dla dzieci;
Godzina 17:00 – koncert – Paweł Górski z zespołem 24 ha;
Godzina 18:00 – koncert Zespół Nr 2;
Godzina 19:00 – Gwiazda – koncert zespołu BRACIA.

Ponadto w programie Pikniku Rodzinnego przewidziano:
- wioska rycerska, wioska teatralna, miasteczko integracyjne, obóz harcerski;
- konkursy sportowe, konkursy plastyczne;
- pokaz zasad udzielania I Pomocy, bezpłatne porady specjalistów, konkursy dla dzieci i rodziców z atrakcyjnymi nagrodami oraz bezpłatny pomiar cukru, ciśnienia, cholesterolu i wiele innych – Centrum Medyczne Puławska;
- zawody dekarzy (godzina 11:00 – 18:00);
- pokazy służb publicznych;
- doradztwo zawodowe dla osób niepełnosprawnych;
- Rodzinny Targ Różności w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA;
- mnóstwo atrakcji dla dzieci;
- licytacja obrazów plastycznej Grupy Piaseczno na rzecz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w £biskach.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na Piknik Rodzinny.

Gwiazdą pikniku rodzinnego w Piasecznie będzie zespół: Bracia - polski zespół rockowy założony w 1997 roku przez Wojtka i Piotrka Cugowskich - synów Krzysztofa Cugowskiego. Cały zespół łączy zamiłowanie do muzyki grupy Kings'X. Wojtek dodatkowo uwielbia od dawien dawna supergrupę Deep Purple. W maju tego roku wyszedł długo oczekiwany album zatytułowany Fobrock i dla wiadomości ogólnej muzycy Budki Suflera nie mieli żadnego wpływu na zawartość tej płyty. Materiał jest całkowicie autorski. Zespół od momentu opuszczenia Baru (Polsat) nazywa się Bracia. Więcej informacji o zespole Bracia przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: www.bracia.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno