Informacje28 października 2017, 18:00,

Etiopia Klubowy Podróżnik w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kultury w Józefosławiu zaprasza na spotkanie Klubowego Podróżnika, podczas którego tematem będzie: Etiopia. Spotkanie odbędzie się 28 października 2017 roku o godz. 18:00. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14, Józefosław. Zapraszamy!

ETIOPIA KLUBOWY PODRÓŻNIK W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 października 2017, 15:00,

Harmoniusz tańczy - Niedziela Małego Melomana w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 października 2017 roku o godz. 15:00 odbędzie się interaktywne zabawy z muzyką pn.: Niedziela Małego Melomana - Harmoniusz tańczy. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

HARMONIUSZ TAŃCZY - NIEDZIELA MAŁEGO MELOMANA W PIASECZNIE

Czy pamiętacie Smerfa Harmoniusza? O każdej porze dnia był gotów zagrać na trąbce, co zazwyczaj nie spotykało się z dobrym przyjęciem. Jaka szkoda… Ponieważ żal nam Harmoniusza i jego pasji do muzyki, jeden koncert chcemy poświęcić instrumentom dętym blaszanym. Usłyszycie trąbkę, puzon i… suzafon (kto nie wie, co to jest, niech przyjdzie koniecznie i sam się przekona!), a żeby poprawić Harmoniuszowi humor, dołączy do nich także perkusja, przy której rytmie wszystkie smerfy i dzieci chętnie zaczną się ruszać. Dużo będzie przebojów polskich i zza oceanu, i okazji do dobrej zabawy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie