Informacje4 czerwca 2012, 00:00,

Dzień Przedszkolaka przegląd w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na przegląd dziecięcej twórczości dla przedszkolu, czyli Dzień Przedszkolaka w Konstancinie. Impreza odbędzie się w najbliższy wtorek 5 czerwca 2012 roku od godz. 14:00 do 18:00 w Amfiteatrze Park Zdrojowy w Konstancinie. Zapraszamy do wzięcia udziału w świętowaniu tego wyjątkowego wydarzenia i zachęcamy do zapoznania się z programem imprezy.

Konstanciński Dom Kultury napisał: UWAGA!!! Jutrzejszy Dzień Przedszkolaka z przyczyn technicznych zostaje przeniesiony na 11 czerwca 2012 roku. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy i zapraszamy do udziały w imprezie już za tydzień.

DZIEń PRZEDSZKOLAKA W KONSTANCINIE

Przeglądu twórczości artystycznej przedszkoli:

14.00-14.10 Otwarcie przeglądu
14.10-14.30 Oddział Przedszkolny przy Z.S Nr 1 w Konstancinie. Przedstawienie POGINę£Y NASZE DZIECI.
14.35-15.05 Niepubliczne Przedszkole nr 3 Kid’s Academy. Przedstawienie PRZEDSZKOLNA PRZYJA¬ń.
15.10- 15.40 Gminne Przedszkole nr 5 w Oborach.. Program KOLOROWE NUTKI.
15.45-16.15 Gminne Przedszkole nr 4 Leśna Chatka. Program TEATR ROZMAITOŚCI.
16.20-16.50 Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki. Program ŚPIEWAM, TAńCZę, RECYTUJE I W TEN SPOSÓB O INNYCH SIę DOWIADUJę.
16.55-17.25 Gminne Przedszkole nr 1 w Konstancinie. Przedstawienie PSIKUSEK FIGLARNY SKRZAT.
17.30-18.00 Tęczowe Przedszkole. Program CZTERY PORY ROKU.

Dzień Przedszkolaka to przegląd dziecięcej twórczości, który ma na celu przedstawić działania najmłodszych w dziedzinie muzycznej, plastycznej oraz teatralnej. Poprzez to święto chcemy zwrócić uwagę na to jak duże ma znaczenie edukacja przedszkolna w rozwoju dziecka i pokazać, że przebywanie w przedszkolu to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale jest to zarówno czas gdzie dzieci nabywają swoje pierwsze doświadczenia społeczne i emocjonalne dzięki rozwojowi poznawczemu. Dzień Przedszkolaka to wspaniała okazja to zintegrowania działań różnych środowisk na rzecz wspierania młodego człowieka w okresie przedszkolnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje4 czerwca 2012, 00:00,

Strefa kibica Euro 2012 w Jaroszowej Woli

Urząd Gminy Prażmów zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne oglądanie meczów reprezentacji Polski, półfinały i finał Euro 2012 w Strefie Kibica w Jaroszowej Woli. W strefie Start: najbliższy piątek 8 czerwca 2012 roku godzina 17:30 w świetlicy w Jaroszowej Woli. Organizatorzy zapewniają ogromny ekran, nagłośnienie oraz wiele emocji ze wspólnego kibicowania. Po meczu ognisko - napoje i kiełbaski we własnym zakresie. Zapraszamy!

STREFA KIBICA EURO 2012 W JAROSZOWEJ WOLI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów