Informacje4 czerwca 2012, 00:00,

Strefa kibica Euro 2012 w Jaroszowej Woli

Urząd Gminy Prażmów zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne oglądanie meczów reprezentacji Polski, półfinały i finał Euro 2012 w Strefie Kibica w Jaroszowej Woli. W strefie Start: najbliższy piątek 8 czerwca 2012 roku godzina 17:30 w świetlicy w Jaroszowej Woli. Organizatorzy zapewniają ogromny ekran, nagłośnienie oraz wiele emocji ze wspólnego kibicowania. Po meczu ognisko - napoje i kiełbaski we własnym zakresie. Zapraszamy!

STREFA KIBICA EURO 2012 W JAROSZOWEJ WOLI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje5 czerwca 2012, 00:00,

Zaproszenie na uroczystość wręczenia odznaczeń wojskowych mieszkańcom gminy Piaseczno

W najbliższą środę 6 czerwca 2012 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie, podczas którego mieszkańcom gminy Piaseczno wręczone zostaną odznaczenia wojskowe. Odznaczenia Prezydenta RP - Gwiazdy Iraku - otrzymają osoby, które uczestniczyły w misji stabilizacyjnej w Iraku.

Osoby, które w okresie II wojny światowej i w okresie powojennym wniosły szczególny wkład w odzyskanie przez Polskę niepodległości i suwerenności zostaną uhonorowane nominacjami Ministra Obrony Narodowej na wyższe stopnie oficerskie.

W spotkaniu, którego gospodarzem będzie burmistrz miasta i gminy Piaseczno Zdzisław Lis, uczestniczyć będą: Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień Warszawa-Mokotów. Serdecznie zapraszamy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno