Informacje4 czerwca 2012, 00:00,

Strefa kibica Euro 2012 w Jaroszowej Woli

Urząd Gminy Prażmów zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne oglądanie meczów reprezentacji Polski, półfinały i finał Euro 2012 w Strefie Kibica w Jaroszowej Woli. W strefie Start: najbliższy piątek 8 czerwca 2012 roku godzina 17:30 w świetlicy w Jaroszowej Woli. Organizatorzy zapewniają ogromny ekran, nagłośnienie oraz wiele emocji ze wspólnego kibicowania. Po meczu ognisko - napoje i kiełbaski we własnym zakresie. Zapraszamy!

STREFA KIBICA EURO 2012 W JAROSZOWEJ WOLI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje2 czerwca 2012, 00:00,

3 czerwca Piracki Dzień Dziecka w Sierzchowie

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria razem ze społecznością wsi Sierzchów serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca 2012 roku na placu zabaw przy ul. Akacjowej 3 w Sierzchowie. Impreza zbiega się z otwarciem placu zabaw powstałego z inicjatywy sołtysowej Alicji Szturemskiej, rady sołeckiej oraz mieszkańców Sierzchowa.

PIRACKI DZIEń DZIECKA W SIERZCHOWIE

Myślą przewodnią imprezy ma być przygoda rozbitków pirackich na obcej wyspie, którzy to staną oko w oko z odmiennymi kulturowo tubylcami – Kemotami z Apuku! Mimo, że Kemoci są jedynymi mieszkańcami wyspy, to jednak ich społeczność tworzą 4 odmienne grupy. Różnice dotyczą sposobu ubioru, podstawowych gestów, brzmienia imion oraz sposobu mówienia. Każdej grupie patronuje inny bóg, którego czyny osławione są w przekazywanych legendach. Rozbitkowie będą mieli możliwość poznania odmienności każdej z grup oraz jeśli zechcą, zostaną prawowitymi mieszkańcami wyspy.

Zainteresowani udziałem w imprezie będą mogli dojechać do Sierzchowa z Góry Kalwarii busem, który również odwiezie ich z powrotem po zakończeniu programu. Odjazd planowany jest o godzinie 14:00 spod kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria