Informacje1 czerwca 2013, 00:00,

DZIEń DZIECKA W BIBLIOTECE W MYSIADLE

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na imprezę z okazji DNIA DZIECKA, która odbędzie się 3 czerwca 2013 roku w godz. 14.00-17.00 w Bibliotece przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle W programie zaplanowano m.in.: malowanie buziek przez klauna, zwierzątka z baloników, pamiątkowe dyplomy adeptów sztuki cyrkowej. Zapraszamy na Dzień Dziecka.

DZIEń DZIECKA W BIBLIOTECE W MYSIADLE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje2 czerwca 2013, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 7 czerwca 2013 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie.

PARASOL POETICA ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno