Informacje2 czerwca 2013, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 7 czerwca 2013 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie.

PARASOL POETICA ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 czerwca 2013, 00:00,

INDIAńSKI DZIEń DZIECKA W JAZGARZEWIE

Klubie Kultury w Jazgarzewie zaprasza na Indiański Dzień Dziecka, który odbędzie się 7 czerwca 2013 roku o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się na terenie za budynkiem OSP w Jazgarzewie. Organizatorzy zaplanowali: zabawy z animatorkami, ognisko, wspólne śpiewanki, konkurs o bajkach i baśniach, gry i konkursy zręcznościowe. Zapraszamy na Dzień Dziecka w Jazgarzwie.

INDIAńSKI DZIEń DZIECKA W JAZGARZEWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno